Medya

TGRT Haber ekibine canlı yayında saldırı

TGRT Haber ekibine saldırı… İstanbul Bahçelievler’de 11 katlı binanın yıkılmasının ardından yaşananları canlı yayınla izleyicilerine aktarmaya çalışan TGRT Haber ekibi, inşaat sahibi olduğu iddia edilen kişilerce engellenmeye çalışıldı. Yayını engellemeye çalışan iki kişinin çirkin saldırısı, canlı yayına yansıdı.

CANLI YAYINDA SALDIRI ŞOKU

Bahçelievler Basın Sitesinde bulunan 11 katlı 80 dairelik apartmanın yıkımı ardından yaşananları canlı yayında izleyicilerine anlatmaya çalışan TGRT Haber Muhabiri Kaan Kalyoncu ve Kameramanı Erhan Esençirkin bir saldırıyla karşılaştı.

Müteahhit olduğu iddia edilen bir kişi ve yanındaki bir başka şahıs canlı yayını engellemeye çalıştı. Şahıslar, “Siz burada neden yayın yapıyorsunuz” diyerek kameranın önünü kapattı.

TGRT Haber Muhabiri Kaan Kalyoncu’nun, “Canlı yayındayız neden müdahale ediyorsunuz, ben doğruları anlatıyorum” sözlerine aldırmayan şahıslar mikrofonu tutarak yayını durdurmaya çalıştı.

Müteahhit olduğu iddia edilen şahıs, “Haber yapacak ne var burada” diyerek vatandaşların haber alma hakkını da engellemeye çalıştı. Yaşanan o saldırı anı TGRT Haber ekranlarından tüm Türkiye’ye ulaşırken TGRT Haber ekibi, şikayetçi olmak üzere karakola gitti.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün