Tescilli güzel, Kalk Gidelim dizisinin oyuncu kadrosunda

TRT 1 ekranlarında yayınlanan başrollerinde Ufuk Özkan, Ayça varlıer’in yer aldığı Kalk Gidelim dizisnin oyuncu kadrosunda güzel transfer…. Sevilen dizinin kadrosuna katılan son isim 2017 Best Model Of Turkey ikinci güzeli Ela Yörüklü oldu.  Yörüklü, TRT 1’de yayınlanan cumartesi akşamlarının fenomen dizisi Kalk Gidelim kadrosuna katıldı.

BEST MODEL 2017 TÜRKİYE İKİNCİ GÜZELİ SEÇİLDİ

Ela Yörüklü2017 yılında düzenlenen Best Model of Turkey yarışmasında 2. seçildi.Halen tacını başında taşıyan tescilli güzel “Sıkı bir Kalk Gidelim izleyicisiyim. Kendimi bir anda dizinin kadrosunda buldum. İlk oyunculuk deneyimim olacak. Severek izlediğim bir dizide oynayacak olmaktan hem çok mutluyum, hem de çok heyecanlıyım.” dedi.

Yarışmadan sonra onlarca teklif alan Ela Yörüklü’nün menajeri Emrah Yıldız “Yarışmadan sonra Ela için birçok proje teklifi geldi. İçlerinde gerçekten çok ilgimizi çeken projeler de vardı. Ancak Ela’nın sıkı bir Kalk Gidelim izleyicisi olması ve dizinin muhteşem bir kadroya sahip olması nedeniyle bu dizide yer almayı arzuladık” dedi.

ALTAN GÖRDÜM’DEN OYUNCULUK DERSİ ALIYOR

Ela Yörüklü, dizi oyunculuğunun yanı sıra “MissTourism World 2018” yarışmasında da ülkemizi temsil edecek.

Ela Yörüklü,1998 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir.Uludağ Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi’nde eğitimine devam etmektedir. Bale ve tiyatro yapıyor,piyano çalıyor ve aynı zamanda Akademi 35 buçuk Altan Gördüm’den oyunculuk eğitimi alıyor.

Eyüp Üstün’ün yapımcılığını üstlendiği Kalk Gidelim dizisinin başrollerini Ufuk Özkan, Ayça Varlıer, Mehtap Bayrı ve Erkan Sever paylaşırken dizide Yıldız Kültür, Beyazıt Gülercan, Nalan Okçuoğlu, Emin Gürsoy, Kerim Yağcı, Aslı Omağ, Füsun Kostak, Onur Seyit Yaran, AndreyStan, İlayda Aydın, Ece Aydemir, Sena Çakır, Can Kıran, Alican Okumuş ve daha birçok başarılı oyuncu yer alıyor.

YORUMLAR

Yazıya 5 yorum yapılmış.

Zehra dursun 2 Mayıs 2018

Yolun hep açık olsun canım başarılar kıymetli Anne Babanın güzel kızı cansin

Murat GÜVENİR 2 Mayıs 2018

Ela’nın bu işi de başarı ile sürdüreceğine eminim… Kadroya dahil olması diziye renk katacak…

Birgul Unal 2 Mayıs 2018

Ela cım,saygınkent ten komsu teyzen olarak gurur duyduk seninle,guzel annenin guzel kızı olarak oyunculukta da basarilarinin devam etmesi dilegi ile yolun açık olsun kızım

Handan Şenova 3 Mayıs 2018

Yolun açık olsun

İzzet Günay 3 Mayıs 2018

Ela kardeşimizin kesinlikle başaracağından eminim, çünkü anne ve babasını iyi tanıyorum 🙂

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]