Tescilli güzel ekranları kasıp kavuracak

Yakında Star TV ekranlarında başlayacak olan ‘Hanımköylü’ dizisinde başrolde yer alan Gülsim Ali, doğal güzelliğiyle dikkat çekiyor.

 

Başrollerini Yusuf Çim ve Gülsim Ali’nin paylaştıkları  Star TV’nin yeni dizisi ‘Hanımköylü’nün çekimleri  Marmaris’te başladı.

TESCİLLİ GÜZEL BAŞROLDE

Dizinin öne çıkan ismi Gülsim Ali, doğal güzelliğiyle dikkat çekiyor.  Bulgaristan’da düzenlenen Super Model yarışmasında  Ford Modeli seçilen Ali; Bulgarca, Türkçe, İngilizce ve Japonca biliyor.

 

OYUNCULUK SERÜVENİ 2012’DE BAŞLADI

2012 yılında oyunculuğa adım atan Gülsim İlhan Ali, ilk televizyon deneyimini Adam Film’in yapımcılığını yaptığı, başrolünde  Hazal Kaya’nın oynadığı Son Yaz Balkanlar dizisiyle yaptı. Gülsim İlhan Ali daha sonra 4 bölümlük  Seddülbahir 32 Saat dizisinde hemşire rolünü canlandırdı.

Güzel oyuncu önümüzdeki günlerde yeniden ekranlarda olacak ve rakipleriyle yarışacak.

Hanım Köylü Dizisi

Gold Film’in yeni dizi projesi Hanım Köylü’nün oyuncu kadrosu netleşti.

Yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği Hanım Köylü dizisinin kesinleşen isimleri Yusuf Çim, Gülsüm Ali İlhan, Ali ipin, Mehmet Özgür, Toygan Avanoğlu, Aylin Kabasakal, Tanju Tuncel, Uğur Demirpehlivan oldu.

Kast çalışmaları tamamlanmak üzere olan Hanım Köylü dizisi Star’da ekrana gelecek.

Hanım Köylü’nün yönetmenliğini ve senaristliğini daha önce Star’da ekrana gelen Güzel Köylü dizisinin yönetmen ve senaristi üstleniyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]