Tenvir’in oyunu ortalığı karıştırıor Zor Sevda 4-5 Temmuz özetleri

Gündüz kuşağının sevilen dizisi Zor Sevda’nın bu bölümünde Necma ile İmran’ın nişanı sırasında Tenvir’in gönderdiği oyuncak bebek herkesin kafasını karıştırır. İmran endişelense de bebekle ilgisi olmadığını söyler.

Zor Sevda 47. Bölüm (5 Temmuz) neler yaşanacak? 

İmran, Tenvir ile olan geçmişini gizlemeyi sürdürür. Ancak tam nişan töreninde gelen oyuncak bebek herkesin şüphesini çekse de İmran kurtulmayı başarır. Zoya, Tenvir ile İmran’ın konuştuğunu görür. İmran, Tenvir’i tanımadığını ilk kez nişanda karşılaştığını söyler. Zoya’nın başı ise yolda arabasına bindiği adamla derde girer. Necma’nın nişan kalabalığından yararlanmak isteyen Rajvasn, Zoya’yı taciz etmeye kalkar. Zoya ise onun elinden kurtulur ve herkesin ortasında foyasını ortaya çıkarır. Ayan ile Hümeyra’nın arası düzelir. Raşid ise kızının nişanına katılamadığı için çok üzülür.

ZOYA NİKAHA KATILABİLECEK Mİ?

Gündüz kuşağının sevilen dizisi Zor Sevda’nın bu bölümünde Necma babasını düğüne çağırmak için eve gelir. Şirin düğüne kimsenin katılmayacağını söylese de Nikad’ın cevabı çok farklı olur.

Zor Sevda 48. Bölüm’de neler yaşanacak? (6 Temmuz) 

Aralarındaki soğukluğu gidermek için Necma bir adım atar ve babasını düğüne davet eder. Şirin’in cevabı çok sert olur. Nikad ise büyükannesinin kendine hediye ettiği bilezikleri evin büyük kızı olduğu için Necma’ya verir. Düğününe tüm ailenin geleceğini söyleyen Nikad’a annesi tepki gösterir. Zoya ise nikah günü İmran’ın telefonunu Tenvir’in aradığını görür. Tenvir’in verdiği adrese gider ve onun İmran’dan hamile kaldığını öğrenir. Tenvir, Zoya’ya tuzak kurup onun nikaha katılmasına engellemeye çalışır.
Zıt karakterlerin ‘Zor Sevda’sı hafta içi her gün 16.00’da Kanal 7’de ekranlarında…

Orijinal Adı: Qubool Hai
Oyuncular: Surbhi Jyoti (Zoya), Karan Singh Grover (Asaf Ahmed Khan), Ketki Kadam (Humeira Haider Sheikh), Amrapali Gupta (Tanveer/Billo Rani), Vaquar Shaikh (Rashid Ahmed Khan), Tej Sapru (Gaffur Ahmed Siddiqui), Shalini Kapoor Sagar (Dilshad Rashid Ahmed Khan), Surabhi Vanzara (Shireen Rashid Ahmed Khan)
Yapımcı: Gül Khan
Yönetmenler: Amandeep Singh, Arif Ali, Ajay.S.Mishra
Senaristler: Faizal Akhtar, Jainesh Ejardar, Sweksha Bhagat, Divya Sharma, Aparajita Sharma
Ülke: Hindistan Tür: Romantik,Dram

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]