“TATLISESS” KURNAZLIĞINA VERYANSIN ETTİ!

Tatlıses Lahmacun zinciri ile restoranları bulunan ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, Almanya’da açılan sahte Tatlısess dükkanını görünce twitter hesabından dükkan sahibine veryansın etti. Tatlıses patentli işletmelerin sahibi olan ünlü türkücü, Almanya’da Tatlısess ismiyle dükkan açan işletmeciye sert sözlerle yüklendi. Düşüncelerini twitterdaki hesabından paylaşan ünlü sanatçı, “Bu sahtekar Almanya’daymış avukatım araştırıyor yarın gereken yapılacak merak etmeyin” dedi.

“Ben 50 senede o isme sahip oldum öyle kolay değil iki tane SS harfi koy Tatlısess KEBAP yok ya kabahat biraz da sizde gitmeyin abi gitmeyin” şeklinde tivit yazan İbrahim Tatlıses, “Kazandığın parayı çocuklarının kursağından nasıl geçiriyorsun arkadaş. O lokmalar boğazlarına dizilmez mi? İBO İBO” diye bir tivit daha attı.

Tatlıses’in konuyla yakından ilgilendiği, başka ülkelerde ve Türkiye’de adını kullanarak dükkan açan yerler var mı diye araştırmaya girdiği haber veriliyor. İbrahim Tatlıses’in sahte firma hakkında ise hukuki mücadele başlatacağı belirtildi.AW000138

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]