Tatlı İntikam’ın 18. bölümünde Pelin’i bekleyen sürpriz

Kanal D ekranında yayınlanan ve yüksek izlenme oranlarıyla dikkat çekilen sevilen dizi Tatlı İntikam’ın 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam’ın yeni 17. bölüm fragmanları ile izleyiciyi adeta ekrana kilitleyeceği görülüyor. İşte Tatlı İntikam 17. yeni bölüm fragmanı ve dizinin yeni bölümünde merak edilen tüm detaylar…

TATLI İNTİKAM’IN 18. YENİ BÖLÜMÜNDE PELİN KURTULACAK MI?
Oyuncu kadrosu ile beğeni toplayan ve dikkat çekici senaryosu ile izleyiciyi yakalamayı başaran Tatlı intikam 18.yeni bölüm fragmanlarını yayınladı. Tatlı İntikam 18.bölüm fragmanlarında Pelin kaçırılıyor. Sinan Pelin’i kaçıranların peşine düşüyor.. İşte merakla beklenen Tatlı İntikam dizisi ile ilgili gelişmeler…

TATLI İNTİKAM’IN 18. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANACAK?

Sinan, evinin kapısına kadar bıraktığı Pelin’in kayıp olduğunu öğrendiğinde deliye dönecektir. Tatlı İntikam 17. Bölüm 30 Temmuz Cumartesi akşamı(bugün) saat 20.00’de Kanal D’de ekrana gelecek.

SİNAN KAÇIRILAN PELİN’İN PEŞİNE DÜŞÜYOR!

Pelin kim olduğu bilinmeyen birtakım adamlar tarafından kaçırılır. Sinan evinin kapısına kadar bıraktığı Pelin’in kayıp olduğunu öğrendiğinde deliye döner. Rıza ile hareket edip Pelin’i aramaya başlar. Pelin’i kim neden kaçırmıştır? Rıza’nın ihaleye girmesini istemeyen adamlar mı? Pelin’e öfkesi olan Ceyda mı? Yoksa Sinan’a takıntılı hasta aşık olan Rüzgar mı?

Yapım : D Yapım
Yapımcı : Ayşe E. Durmaz
Drama Koordinatörü : Emel Sakarya Aksoy
Uygulayıcı Yapımcı : Ebru Sakal
Yönetmen : Barış Erçetin
Senaryo : Pınar Ordu, İlker Arslan
Görüntü Yönetmeni : Barış Işık
Sanat Yönetmeni : Aynur Topalak
Jenerik Müziği : Güliz Ayla
Müzik : Alp Yenier
Oyuncular : Leyla Lydia Tuğutlu (Pelin), Furkan Andıç (Sinan), Büşra Develi (Rüzgar), Zeyno Günenç (Süheyla), Ayşenil Şamlıoğlu (Meliha), Kerem Atabeyoğlu (Rıza), Hazal Türesan (Başak), Cemre Gümeli (Simay), Çağrı Çıtanak (Bülent), Seren Deniz Yalçın (Ceyda), Bülent Seyran (Necip), Elif Çakman (Havva), Emre Taşkıran (Hakan), Gürsu Gür (Zübeyir), Barış Gönenen (Serkan)

TATLI İNTİKAM 17.BÖLÜM 1.FRAGMANI

TATLI İNTİKAM 17.BÖLÜM 2.FRAGMANI

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]