“Tatlı İntikam”dan 14 Şubat’a özel fragman-izle

Kanal D’de yeni bir dizi başlıyor.  Yapımını D Productions’ın üstlendiği Tatlı İntikam dalı dizinin başrollerini Leyla Lydia Tuğutlu, Furkan Andıç paylaşıyor.

Furkan Andıç en son ATV’nin sevilen dizisi Kırgın Çiçekler’de “Gökhan” karakterini oynuyordu. Furkan Andıç’ın canlandırdığı karakter Kırgın Çiçekler’de senaryo gereği ölmüştü. Böylece Furkan Andıç’ın Kırgın Çiçekler macerası sona ermişti.

Leyla Lydia Tuğutlu ise en son Çağatay Ulusoy’la başrolde oynadığı sinema filmi Delibal ile gündeme gelmişti.

Can Nergis, Hazal Türesan, Zeyno Günenç ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi oyuncuların da yer aldığı yeni dizi”Tatlı İntikam”ın 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel olarak hazırlanan tanıtım filmi yayınlandı.

Dizinin yayın tarihi henüz kesinlik kazanmadı.

TATLI İNTİKAMIN KONUSU NE?

Pelin(Leyla Tuğurlu) aşktan yana yüzü hiç gülmeyen şansız bir kadındır. Ancak bir gün şeytanın bacağını kırar ve hayallerinde erkekle karşılaşır. Onunla evlenmeye karar verir. Anca çok sevdiği adam tarafından düğün günü terk edilir. Sonrasında görmüş geçirmiş bir kadın tarafından geçmişte çok büyük bir ah aldığı ve bu ah eden kişiden kendisini affettirmediği sürece mutlu olamayacağını duyan Pelin geçmişin peşine düşer.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]