TATAR RAMAZAN YENİ SEZONDA SİLBAŞTAN

ATV’nin büyük umut bağladığı 9 bölüm yayınlandıktan sonra sezon finali yapan Tatar Ramazan, yeni sezona adeta sil baştan giriyor. Diziye transfer edilen yeni oyuncuların canlandıracağı yeni karakterin diziye daha bir hareketlilik getirmesi planlanıyor. 9 Bölüm süresince Tatar Ramazan’ın performansı yeterince beğenilmedi. Senaryo ve oyuncu kadrosu zaman zaman eleştirildi. Bu eleştiriler doğrultusunda harekete geçen dizinin yapım şirketi TMC işi şansa bırakmayıp bir dizi hamleye giriştiği tahmin ediliyor.

Tatar Ramazan’daki değişim sadece yeni oyuncularla sınırlı değil. Dizinin başrol kadın oyuncusu Türkan Yılmaz’ın oynadığı Süreyya karakteri dizide yeterince öne çıkamamıştı. Bu durumun önüne geçmek için yapım şirketi dizide Süreyya’yı öldürme kararı aldı. Böylece Türkan Yılmaz’ın Tatar Ramazan macerası sona ermiş oldu.

Tatar Ramazan’ın geçen sezon İzmir Tire’de çekiliyordu. Gelen haberlere bakılırsa setin İstanbul’a taşınacağı konuşuluyor.

HANGİ OYUNCULAR GELDİ?

Bülent İnal, Burak Yamantürk, Osman Soykut, Umut Karadağ ve Volga Sorgu’nun başrollerini paylaştığı Tatar Ramazan’a yepyeni oyuncular katılacağı haber veriliyor.

Burcu Kara ve Özge Özpriçci dzinin yeni kadın oyuncuları olacak. İlker Aksum da Tatar Ramazan’ın avukatı olarak diziye dahil olacak. Türk asıllı Alman oyuncu Birol Ünel diziye konuk oyuncu olarak katılacak. Ünel’in kaç bölüm dizide rol alacağı ise henüz belli değil.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]