Magazin

Tarkan’ın son kaçamağı

Teknolojiden uzak bir ülke olarak bilinen Küba’nın tutkunu olan Tarkan, ülkedeki ‘internet devrimi’yle birlikte soluğu Havana’da aldı.

MegastarTarkan Küba’da  1 hafta kalacak ve doğal yaşamın keyfini sürecek

Şu sıralar yeni albümünün hazırlıklarının telaşında olan Tarkan, geçtiğimiz haftalarda da bir reklam filminin çekimleri için İstanbul’a gelmişti.

Tarkan’ın reklam filminden 3 milyon dolar ücret aldığı bildiriliyor. Megastar, ardından da özel bir gecede sahneye çıktı. Ünlü sanatçının1 haftalık yoğun temponun ardından dün tatile gittiği açıklandı.

Takvim’in haberine göre Sabah saatlerinde Atatürk Havalimanı’na giden Tarkan, önce Paris’e uçtu. Megastar, buradan kiraladığı özel bir jetle de Küba’nın başkenti Havana’ya gitti. Daha önceki yıllarda da birçok kez Küba’ya giden ve burayı çok seven Tarkan’ın şimdiki tatilinin amacı ise ülkenin değişmeden önceki son hallerini yaşamak.

Cep telefonu ve internetin kullanılmadığı ülkeyi doğal hayatı yüzünden çok seven Megastar, Küba’da yaşanan internet devrimi nedeniyle soluğu Havana’da aldı. Küba’nın birkaç ay içerisinde modern bir ülke olacağını düşünen ünlü sanatçı, değişimin son günlerinde burada 1 hafta kalıp çok sevdiği Küba’nın tadını çıkaracak. Tarkan, bu sırada yeni albümü için de çalışmalarını sürdürecek.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı