Tarkan’ın reklam bütçesini dilini dolayan Hande Yener’e Cengiz Semercioğlu’ndan kapak gibi yazı

Hande Yener’in Tarkan’ın yeni albümüyle ilgili sözleri magazin medyasının gündemindeydi. Ünlü popçu Hande Yener, Tarkan’ın reklam bütçesiyle kendi albümünün bütçesini kıyas yapmış ve “bana o parayı verseler neler yapmazdım” minvalinde sözler sarf etmişti. Hürriyet yazarı Cengiz Semercioğlu, Hande Yener’in Tarkan’ın albümüyle ilgili sözlerini kıyasıya eleştirdi. Hande Yener’in açıklamasını ancak kaybedenlerin yapacağını yazdı. Semercioğlu, yazısıyla Hande Yener’e adeta “star nasıl olunur ya da olunmaz”ın dersini verdi.

SEMERCİOĞLU’NDAN HANDE YENER İÇİN NE YAZDI?

İşte, Cengiz Semercioğlu’nun Hande Yener’in Tarkan’la ilgili açıklamalarını kıyasıya eleştirdiği ve adeta ders verdiği o yazısı:


Hande’nin sözlerini kaybedenler söyler

Hande Yener, Tarkan’ın albüm reklam bütçesinin 12 milyon, kendi reklam bütçesinin 200 bin lira olduğunu, bunun haksız rekabet yarattığını söylüyor.
“Buna rağmen o 1, ben 2’nci sıradayım. Bana o 12 milyonu verselerdi neler yapardım” diyor.
Tarkan’a da, “12 milyon reklam bütçesinin bir kısmıyla keşke zeytin ağaçlarından bir orman yaptırsaydı” diye akıl veriyor.
Hande’nin sözleri nereden baksan yanlış, nereden baksan tutarsız.
1- Tarkan’ın reklam bütçesi 12 milyon lira falan değil. Bundan çok daha az. 12 milyonluk reklam bütçesini kim kaybetmiş de Tarkan bulsun? Ama bu bile Tarkan’ın rakiplerinin gözünde nasıl yüksek bir yerde olduğunu gösteriyor.
2- Velev ki 12 milyon olsun. “Bunu bana verseler” diye başlayan sözler loser’ların söylemidir. Hande gibi zirvede bir şarkıcıya yakışmaz. 12 milyonu kimse kimseye “Hadi bakalım ne yapacaksın” diye vermez. 12 milyon hak edene verilir, Tarkan da hak edenlerin başında geliyor.
3- Hande Yener’in “Volume 2” albümü iyi. Korkusuzca da Tarkan’ın karşısına çıktı. “Bakıcaz”, “Vay”, “Benden Sonra” gibi bu yaz çok dinleyeceğimiz şarkılar var.
Buna rağmen Tarkan’a sataşmak niye? Hande’nin bu tür küçük oyunlara ihtiyacı yok.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]