Tarkan’ın düğün tarihi belli oldu

Mega star Tarkan’ın evlenip evlenmeyeceği ile ilgili haberler gündemi meşgul ederken Mega Star’ın evliliğiyle ilgili merak edilenleri Habertürk yazarı Esin Övet yazdı.
Bilindiği üzere 2015’in son günlerinde kız istemeye giderek evlilik yolunda ilk ciddi adımı atan Tarkan, Pınar Dilek’le 2016’da nikah masasına oturabileceğini söylemişti. Söylentilerin ve konu hakkındaki dedikoduların artması Tarkan’ın ne zaman evleneceği ile ilgili soruları artırmıştır.
Tarkan, Elazığlı bir anne ve Urfalı bir babanın Almanya Duisburg doğumlu 30 yaşındaki kızı Pınar Dilek’le 2016’da nikah masasına oturabileceğini kendi ifadeleri ile söylemesi ancak kesin bir tarih vermemesi Mega Star’ın hayranlarını meraklandırmıştı. Habertürk yazarı Esin Övet konu ile ilgili bir yazı yazarak merakları giderdi.
Esin Övet’in yazısındaki o kısım;
Sanıyorum Tarkan, nisanda yani önümüzdeki ay Almanya’nın Köln şehrinde evleniyor. Ben “sanıyorum” kelimesini aslında hiç kullanmam. Beni bilen, sürekli takip edenler de şaşıracaktır böyle yazdığım için; çünkü direkt yazarım. Bu söylentiyi Tarkan’a çok yakın kişilerden öğrendiğim halde böyle yazıyorum.

Çünkü Tarkan “Nisan” der, o dönem memlekette üzüntülü bir şey yaşanır, bir anda iptal eder. Ya da başka bir sıkıntı yaşanır, Tarkan yine iptal eder.
O anlamda “Sanıyorum” diyorum. Merak edenlere duyurulur…Ne diyelim, hayırlısı olsun.
Tarkan artık bu yola girdi, dönüşü yok belli ki. Önümüzdeki sene kucağında bebeğiyle göreceğiz gibi de geliyor bana.
Çünkü Tarkan acayip baba olmak istiyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Etiketler: , ,

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]