Tarkan’dan sonra ikinci çiş vakası İrem Derici’den geldi!

Katıldığı yarışma programı ardından çıkardığı albümle şöhreti yakalayan ve kısa sürede tanınan İrem Derici’nin Bodrum dönüşü havaalanında gazetecilere verdiği pozlar ve söylediği sözler “Şöhret şımarttı mı?” sorusunu akla getirdi. İrem Derici’nin “Çişim geldi ne yapayım…” açıklaması akıllara şöhret basamaklarını yeni tırmandığı zamanlardaki Tarkan’ı hatırlattı.

90’lı yıllarda canlı yayında Savaş Ay’a “Çişim geldi” dediği için uzun süre magazin basınında gündemde kalan, aradan yıllar geçse de unutulmayan o anektoda imza atan Tarkan’ın ardından bir çiş vakası da İrem Derici’den geldi.  Yoğun bir konser programı içinde olan İrem Derici, Bodrum dönüşü havaalanında gazeteciler tarafından görüntülendi.

Muhabirleri gördüğünde şaşıran ve elindeki valizleri orkestra elemanlarına emanet ederek koşa koşa tuvalete gitti. Dönüşte muhabirlere “Of ne yapayım çok çişim geldi altıma yapacaktım.” diyerek dil çıkartan İrem Derici tuvaletten dönüşte yaptığı açıklama ve verdiği pozla eleştirilere neden oldu.

Muhabirlere dil çıkaran şarkıcı “Aşk Bodrum’da Yaşanıyor Güzelim” şarkısını söyleyerek “Allah’a şükür işler yolunda. Dört, beş gün tatil de yaptım yetti. İki kulaç attık geldik.” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]