TARKAN’DAN EMEL SAYIN’A “MEGA” DESTEK

Tarkan’ın daha önce Bülent Ersoy’a verdiği ama aralarındaki anlaşmazlık nedeniyle Emel Sayın’a hediye ettiği şarkı; 5 Eylül’de piyasaya olacak.

Ünlü şarkıcı Emel Sayın, 5 Eylül’de Poll Production etiketiyle çıkacak olan yeni single’ı için Megastar Tarkan ile işbirliği yaptı. Tarkan’dan ‘Hep Bana’ adında bir şarkı alan Sayın, ilk kez kendi tarzının dışına çıkarak bir pop şarkısı seslendiriyor.

İkili geçtiğimiz günlerde, şarkının son kayıtları için bir araya geldi. Uzun bir aradan sonra tekrar sevenleri ile buluşacak olmanın heyecanını yaşayan Sayın’ın bu performansı merakla bekleniyor. Tarkan; ‘Hep Bana’ adlı şarkıyı, geçen yıl Bülent Ersoy’a vermişti. Ancak Megastar, şarkının klibinde oynamak istemeyince, Diva şarkıyı söylemekten vazgeçmişti. Megastar da şarkıyı Emel Sayın’a vermişti.

HEP BANA

Bu ne telaş, ne bu acele Azıcık dur da soluklan Buranın fanilerinden Hayır gelmez bana sorarsan Ne kadar çok seversen O kadar yanına kâr inan Gönül sarayının şatafatı Saltanatı esas olan Ah ne desem boş O beni duymuyor Bir kulağından girip Ötekinden çıkıveriyor Hep bana, hep bana, hep bana Hep bana, hep bana, hep bana Bu dünyanın malı mülkü Kimseye kalmadı, kalmaz ki sana da Bana, hep bana, hep bana Bana, hep bana, hep bana Bu dünyanın parası pulu Kimseye yar olmadı, olmaz sana da Aç, aç gözü aç Doymak bilmiyor Vah vah gözü kör Bolluk içinde, görmüyor.

Acunn.com

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]