Tarkan ve Nilüfer Sezen Aksu’nun annesini hastanede ziyaret etti

Ünlü sanatçı Sezen Aksu’nun annesi Şehriban Yıldırım’ın hastalığı ciddiyetini koruyor. Şehriban Yıldırım’ın  İzmir’de Kent hastanesindeki tedavisine devam ediliyor.

Sezen Aksu’nun annesinin hastalığı nedeniyle tedavi gördüğü İzmir Çiğli/Mavişehir’de bulunan Kent hastanesi ünlü sanatçıların akınına uğradı. Tarkan ve Nilüfer de Şehriban Yıldırım’ı ziyaret ettiler. Sezen Aksu da bir süredir hastanede annesinin yanında bulunuyor.

Şehriban Yıldırım’ın doktoru Prof. Dr. Alp Demireller, “Önce solunum güçlüğü ve kan basıncındaki düşme nedeni ile üniversite hastanesin de ilk müdahale sonrasında Pazar akşamı bizim hastanemize geldi ve yoğun bakımda yatmakta. Şu anda durum ciddiyetini korumakta. Geldiğine göre daha iyi olmakla birlikte hala solunum cihazına bağlı olarak tedavisine devam etmekteyiz. Yaşlılığa bağlı rahatsızlıkları var. şu an en önemli olan şey solunum güçlüğü. Tansiyonunu düşürmek için ilaçlar verilmekte. Sezen Hanım devamlı hastanede hiç ayrılmıyor ve sorumlu doktorlar kendisine devamlı bilgi veriyor” açıklamasını yapmıştı.

Emel Müftüoğlu da geçtiğimiz günlerde Hastaneye ziyarete gelmişti.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]