Esra Erol’da gelin adayı Nevruz’un Tarkan fanatizmi

ATV’de yayınlanan Esra Erol’un sunuculuğunu yaptığı izdivaç programında Nevruz adındaki gelin adayı kendini şarkıcı Tarkan için yerlere attı. Esra Erolla izdivaç programının gelin adayı Nevruz Tarkan için hüngür hüngür ağladı.

Bugüne kadar ilginç halleriyle medya sitelerine haber konusu olan Nevruz, hem Esra Erol’da stüdyosundaki seyircileri hem de ekran başındaki izleyiciyi şaşırtmaya devam ediyor.

Programın isminden çok söz ettiren ve Tarkan’a olan hayranlığı ile sık sık gündeme gelen gelin adayı Nevruz, Esra Erol’un verdiği Tarkan CD’sini görünce kendinden geçti.

KENDİNİ TARKAN İÇİN YERLER ATTI

CD’yi öpüp kendini yere bırakan gelin adayı hüngür hüngür ağlamaya başladı. “Ben onu çok seviyorum, onu görmek istiyorum artık yeter.” diyerek ağlayan Nevruz, kendini stüdyoda yere attı.

Tarkan CD’sini talibinin getirdiğini duyan Nevruz, talibine yine hayır cevabını verdi. Hayranlığın dozunu iyiden iyiye arttıran Nevruz, bu tavrıyla stüdyoda “bu gidişle asla evlenemeyecek gibi” yorumlarının yapılmasına neden oldu.

Esra Erol’da adlı izdivaç programında garip ve uzlaşmaz tavırlarıyla dikkatleri çeken gelin adayı Nevruz damat adaylarıyla ilgili ilginç talepleriyle bir süredir programda boy gösteriyor. Nevruz, kendisine talip olan 31. damat adayına da beklendiği gibi hayır cevabını verdi.

Nevruz’un 32. talibi bu kez stüdyoya ilginç bir sürprizle geldi. Tarkan’ın yeni albümünün CD’sini hediye olarak yanında getiren damat adayı bu jestiyle amacına ulaşabildi mi?

İşte, Nevruz’un stüdyodaki macerası:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - bilgi@medyabey.com