TAMER YİĞİT’E VEFA GECESİ

tamer-yiğit

İstanbul Balıkesirliler Derneği’nce düzenlenecek olan “Tamer YİĞİT Onur Gecesi” 24 Nisan 2013  tarihinde İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ve Balıkesir Valisi Sn.Ahmet Turhan’ın desteğiyle,AB Mimari Tasarım Ödülü almış olan Eyüp Kültür Merkezinde Eyüp Belediyesi evsahipliğinde gerçekleştirilecek.

1962 senesinde SES DERGİSİ ile sanat camiasına  Belgin DORUK ile başrolünü paylaştığı DAİMA KALBİMDESİN ile Türk Sinemasına merhaba diyen YİĞİT ,50 yıllık sanat hayatına Türkan Şoray,Fatma Girik;Filiz Akın,Hülya Koçyiğit;Müşerref Akay,Selda Alkor,Cüneyt Arkın;Orhan Günşiray,İzzet Günay, Yılmaz Güney ve ismini yazamadığımız birçok isimle birlikte başrol oynadığı yaklaşık 200 ‘ e yakın film ve dizi sığdırdı.

Türk Sinemasına büyük emeği geçen Tamer YİĞİT ‘in gecesine sanat,siyaset,spor ve iş dünyasından  birçok ünlü sima katılacak. Tuğba ÖZAY ile İsmail ÖZKAN gecenin sunucuları olacak.

Gecemizi katılması beklenen isimlerse şunlar: Ulaştırma Bakanı Binali YILDIRIM, Abdülkadir AKSU,AB’den sorumlu Bakan Egemen BAĞIŞ,Selda ALKOR,Hülya KOÇYİĞİT, Serdar GÖKHAN,Cüneyt ARKIN, Aziz BABUŞÇU, Adnan ŞENSES ,Müşerref AKAY.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]