Tamer Karadağlı Çocuklar Duymasın çekimlerinin başlama tarihini verdi

Kanal D ekranlarından sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanan Çocuklar Duymasın’ın yayın tarihi henüz netleşmezken dizinin çekimlerinin hangi ayda başlayacağı Tamer Karadağlı tarafından açıklandı.

Tamer Karadağlı’dan ‘Çocuklar Duymasın’ açıklaması yankı uyandırdı.  Çocuklar Duymasın’ın Haluk’u Tamer Karadağlı, önceki gün kızı Zeyno Karadağlı ile birlikte İstinyePark Alışveriş Merkezi’nde karşılaştığı gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Çekimler ne zaman başlıyor?

Hayranları tarafından heyacanla beklenen ‘Çocuklar Duymasın’ adlı fenomen dizinin Ağustos ayında çekimlerinin başlayacağını söyleyen Karadağlı, ‘Çekimler başlamadan önce baba-kız güzel bir tatil yapacağız. Önce Çeşme’ye sonra fırsat bulursak kısa bir Amerika tatili yapmayı planlıyoruz,’ dedi.

Türk izleyicisinin hafızasına kazınan projelerden birisi olan Çocuklar Duymasın, ekranlara geri dönüyor. Başrollerini Tamer Karadağlı ve Pınar Altuğ’un paylaştığı sevilen dizi yeni bölümleriyle Kanal D’de yayınlanacak. İşte yeni bölümleri çekilecek olan diziyle ilgili detaylar…

ÇOCUKLAR DUYMASIN KANAL D’ DE BAŞLAYACAK

Çocuklar Duymasın, Birol Güven’in sahibi olduğu Mint’in yapımcılığında çekilmiş ve ekranların en uzun soluklu işlerinden biri olmuştu. Çocuklar Duymasın bu yaz yeniden ekrana gelmeye hazırlanıyor. Hem de aynı kadro ile. Dizinin yeni adı ‘Çocuklar Duymasın Güç Uyanıyor.’ olacak. Kanal D’de yayına girmeyi planlanıyor. Diziye yeni karakterlerin de ekleneceği haber veriliyor.

Kentsel dönüşüm, yeni dizinin temel taşlarından biri olacağı konuşuluyor. Bedava olan mahalleyi milyarlık projeyle satan inşaatçılar mesela ayrıntılardan biri olduğu bildiriliyor.

Ekranların sevilen ve uzun soluklu projelerinden birisi olan Çocuklar Duymasın’ın yeniden başlayacak olması dizinin çok sayıdaki sevenini mutlu etti. Kanal D ekranlarından yeni bölümleriyle izleyicisiyle buluşacak olan Çocuklar Duymasın için geri sayım başladı. Dizinin Kanal D’de yayınlanacak ilk bölümünün tanıtım videosu da yayınlandı.

Başrollerinde Pınar Altuğ ve Tamer Karadağlı’nın oynadığı Çocuklar Duymasın’ın ilk tanıtımı yayınlanması dizinin müdavimlerini mutlu etmeye yetti. İlk olarak yayın macerasına TGRT’de başlayan, sonrasında atv ve Fox TV’de yayınlanan dizinin son adresi ise bu kez Kanal D oldu.

Kanal D ekranlarından sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanan Çocuklar Duymasın’ın yayın tarihi henüz netleşmezken dizinin çekimlerinin Ağustos ayında başlayacağı Tamer Karadağlı tarafından açıklandı.

HALUK DİJİTAL ÇAĞA AYAK UYDURABİLECEK Mİ?

Dizinin yayınlanan fragmanında yaşadığımız çağa uygun olarak dijital çağa vurgu yapılması dikkatlerden kaçmadı. Yayınlanan tanıtım özellikle sosyal medya ve internet unsurlarının dizinin içinde fazlasıyla boy göstereceğini gözler önüne serdi. Şimdi herkes taş fırın erkeği Haluk’un dijital çağa ne derece ayak uydurup uyduramayacağını merak ediyor. Yeni tanıtım, Haluk’un sosyal medyaya karşı vereceği sınavın komik sahnelere gebe olacağının sinyallerini verdi.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]