TAKVİM’İN HABERİNE BERGÜZAR KOREL’DEN JET AÇIKLAMA GELDİ

Takvim Gazetesi’nin Bergüzar Korel’le ilgili yaptığı “İyilik Hakim” başlıklı haberinde geçen yardım konusunun haberde geçtiği gibi olmadığı ortaya çıktı. Konuya açıklık getiren Bergüzar Korel Twitter hesabından attığı  “Tamamiyle yardim etmek adina rt yaptigim bir msjdan TAKVİM gazetesi bir hbr yapmis.Aileye yardım göndermedim.Sadece rt yaptim” şeklindeki tivitle konuya açıklık getirdi.

Takvim gazetesindeki haberde ” Karadayı’nın ‘Hakime Hanım’ı Bergüzar Korel, amansız hastalığın pençesine düşen 2 kardeşin imdadına koştu” şeklinde ifade kullanılmıştı. Hasta kardeşlerin babası ” böyle bir yardım yok” deyince gözler oyuncu Bergüzar Korel’e çevrildi. Korel, yaptığı açıklama ile konu açıklığa kavuştu.

Takvim’in haberinde Bergüzar Korel’in Aydın’da yaşayan ve dehşetli bir deri hastalığına yakalanan iki gence yardımda bulunduğu ve gençlerin tüm ihtiyaçlarını karşıladığı ifade ediliyordu.

Olayın ortaya çıkması Bergüzar Korel’i konu ile ilgili açıklama yapma zorunluluğunu doğurunca güzel oyuncu konuya açıklık getirmiş oldu.

Takvim’in yayınladığı haber konusundaki tavrı önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.

MEDYABEY

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]