Takipçisinin “Kadınlar nasıl tavlanır diye kitap yaz” önerisine Metin Hara’dan konuşulacak cevap

Adriana Lima’nın sevgilisi olarak magazin medyasının dikkatlerini çeken Metin Hara, takipçisiyle yaşadığı ilginç atışma ile gündemde. Kitap konusu için kendisine öneride bulunan takipçisine “Kadınları ‘tavlanacak’ mahluk olarak görme” diyen Metin Hara’ya takipçisinin şok yorumuyla sarsıldı.

METİN HARA’DAN TAKİPÇİSİNE AYAR

Ünlü model Adriana Lima ile yaşadığı aşk ile çok konuşulan Metin Hara’ya takipçisi “Kadınları tavlama diye bir kitap yaz, milyonlar satmazsa adam değilim” diye yazınca ortaya ilginç bir tablo çıktı. Metin Hara takipçisinin yorumuna sinirlenince yaşanan gerginlik dikkatlerden kaçmadı.

“VERDİĞİM MESAJA UYGUN DEĞİL”

Takipçisinin önerisine sinirlenen Metin Hara,  “Bu konu başlığı benim ne yaşam felsefeme ne de verdiğim mesaja uygun değildir güzel dostum. Ama hepimizin birlikte atabileceği adımlar, emek vermesi gereken alanlar var diye düşünüyorum.

Erkekler: Kadınları “tavlanacak” mahluklar olarak görmek yerine kendimizi aşka layık olmaya adamak ilk adım olabilir…

Kadınlar: Birbirlerine kadınlıkları üzerinden zorbalık yapmayı bırakabilir. Bu şekilde hep birlikte kadınlara “sahip olmak” yerine toplumsal olarak kadına şiddeti azaltmaya emek verebiliriz. Sevgiler dostum… ” diye yazdı.

İşte o yorum ve Metin Hara’nın cevabı;

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]