Suzan Kardeş’in de oyuncu olarak yer aldığı Çocuklar Duymasın ne zaman başlıyor?

Türk izleyicisinin merakla yeni bölümlerini beklediği Çocuklar Duymasın adlı komedi dizisinin yayın tarihi belli oldu. Yeni bölümleri Kanal D’de yayınlanacak olan Çocuklar Duymasın’ın müdavimleri artık gün sayıyor. Bir döneme adeta damga vuran Çocuklar Duymasın,  23 Temmuz Pazar akşamından itibaren yeni bölümleriyle Kanal D’de başlıyor.

ÇOCUKLAR DUYMASIN 23 TEMMUZ PAZAR GÜNÜ BAŞLIYOR

Dizinin oyuncu kadrosunda kimlerin yer alacağı merak ediliyordu. Başrollerinde Pınar Altuğ Atacan ve Tamer Karadağlı’nın yer aldığı ‘Çocuklar Duymasın’ dizisinin yeni tanıtım videosu da yayınlandı.

Tekrar izleyici ile buluşan Çocuklar Duymasın efsanesinin Haluk ile Meltem karakterlerinin yeni maceraları 23 Temmuz Pazar 20.00’de Kanal D’de ekrana gelecek.

Birol Güven’in sahibi olduğu Mint’in yapımcılığında ekrana gelecek olan dizinin oyuncu kadrosunda Zeyno Günenç ve Volkan Severcan yine yer alacak. Ayrıca yakında Kanal D ekranında izleyicisi ile buluşacak olan Çocuklar Duymasın oyuncu kadrosuna Suzan Kardeş de dâhil oldu. Kardeş,  dizide Hüseyin’in annesi “Kadriye” karakterine hayat verecek.

İşte, Çocuklar Duymasın yeni fragmanı;

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]