Survıvor

Survivor’dan Yılmaz Morgül mü yoksa Yunus Günçe mi gider?

Konseyde ismi yazılan Yunus Günçe, adının konseyde en çok yazılan isimlerden biri olmasına çok içerledi. Arkadaşlarının tavrına çok kırıldığını belirten Günçe, “Adadan tabi ki gitmek istemiyorum, manyak mıyım ben? İki aydır var olma savaşı veriyorum.” diyerek tepki gösterdi. Peki SMS sonuçlarına göre birinci olan isim kimi söyleyecek? Survivor adasına kim veda edecek?

Survivor adasında artık canım cicim haftaları çoktan geçti ve yarışmacılar zorlu doğa şartlarının da verdiği psikoloji ile hislerini gizlemekte güçlük yaşamaya başladılar. Özellikle üst üste kayıpların ardından, sadece ödül değil tüm moral ve motivasyonlarını da yitiren Ünlüler takımında, kayıplarla birlikte takım ruhu da hızla çökmeye başladı.

Ünlüler Takımı sağ gösterip sol vurdu

Ünlüler takımından Tuğba Özay ve Avatar Atakan dokunulmaz oldukları için birer isim söyleme hakkına sahiptiler. Konseyden adının çıkması muhtemel isim Nagihan olur diye düşünürken, hatta Atakan’ın tüm kulisine rağmen kendisinin dahi Nagihan’nı yazmamasının ardından potadan adı çıkan isim Yılmaz Morgül oldu. Ancak ikinci en çok yazılan isim ise  Yunus Günçe idi.

Bu neyi gösterir, Ünlüler her ne kadar bireyselmiş gibi davransalar da takıma puan kazandıran güçlü üyeleri de kaybetmek istemediklerini ispatlamış oldular. Ünlüler ilk önce takımın gücünü yeniden kazanmasını hedefliyor gibi gözüküyor.  Potadan çıkan isim Yılmaz Morgül, Tuğba Özay’ın söylediği isim Yunus Günçe; Avatar Atakan’ın söylediği isim ise Eda oldu. SMS oylamalarına göre en çok oyu alan haftanın birincisi bir isim daha söyleme hakkına sahip.

Atakan birinci olursa kimi söyler?

Ünlüler takımının firesiz birincisi Avatar Atakan. Eğer bu hafta da Avatar Atakan birinci olursa kimi söyleyecek merak konusu. Atakan eğer Nagihan’ı söylemezse kendi grubundan kimi söyleyebilir konusu merak ediliyor. Yattara ve Ezgi’yi asla söylemeyeceğini düşündüğümüz Avatar Atakan, zaten ismi söylenmiş olan Yunus Günçe’yi de söyleyemez. Bu durumda Atakan’ın söyleyeceği isim bir ihtimal Mehmet olabilir. Ve eğer sıralamada Mehmet Yılmaz Morgül, Yunus Günçe ve Eda’dan daha az oy almış ise adadan gönderilen isim olabilir.

Yunus Günçe önce Nagihan ile daha sonra da Eda ile konuştu. Yunus Günçe  adada iki farklı grupların yanına giderek onların fikirlerini alıp nabza göre şerbet vermeye başladı. Ancak her iki gruptaki kişiler de Yunus’un yüzüne gülse de arkadan dedikodusunu yapmaya devam ettiler

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı