Survivor’da Yunus Günçe’den Yılmaz Morgül’e manifesto

Survivor Ada Konseyi’nde Yunus Günçe’nin Yılmaz Morgül’ün adını yazdıktan sonra Morgül için kameraya yaptığı açıklama adeta manifesto niteliğindeydi. Sert bir açıklama yapan Yunuz Günçe, açıklamasının finalinde Yılmaz Morgül’e “sen kimsin?” diye sordu.

Survivor’da Ada Konseyi’nde Ünlüler takımında eleme heyecanı vardı. Ünlüler takımında ismi en çok yazılan Yılmaz Morgül oldu. Böylece Yılmaz Morgül elemeye çıkacak ilk isim olarak belirlenmiş oldu.

TUĞBA ÖZAY: BİR KADIN ASLA BİR ERKEĞİN PİYONU OLMAMALI!

Dokunulmazlığı olan Tuğbe Özay ise eleme listesindeki ikinci ismi açıkladı. Tuğba Özay, hiçbir kadının bir erkeğin boyunduruğu altına girmemeli diyerek, “hiçbir kadın kendisini düşünsel olarak da bir erkeğe kullandırtmamalı” dedi. Özay, “bir birey ne olursa olsun kendi kararlarını verebilmeli, asla piyon olmamalı” diyerek Ezgi’nin adını vereceğinin işaretini verdi. Atakan’la yaptığı tartışmadan sonra Ezgi Avcı’nın Atakan’ın gücüne sığındığını söyleyen Tuğba Özay,  eleme listesine girecek ikinci isim olarak Ezgi Avcı’nın adını verdi.

YUNUS GÜNÇE’DEN OLAY YILMAZ MORGÜL AÇIKLAMASI

Bu arada Ada Konseyi’nde Yunus Günce’nin Yılmaz Morgül’ün adını yazarken yaptığı açıklama adeta konseye damga vurdu.

Yunus Günce kameranın objektifine bakarak Yılmaz Morgül için “hayatın formülü olabilirsin-gerçi bunu da tartışırız- ama Survivor’da işler öyle yürümüyor galiba. Herkes hakkında herkese konuşuyorsun. Bu durum hiç ortaya çıkmayacakmış gibi algılıyorsun. Affına sığınarak birşey soracağım sana bunun hangi inançta ve insanlıkta yeri var. Çünkü sürekli bahsettiğin şeyler bunlar. Sen kimsin bazen anlayamıyorum.” diye konuştu.

Böylece eleme için SMS’e çıkacak iki isim belirlenmiş oldu.

YILMAZ MORGÜL HASTANEYE KALDIRILDI

Öte yandan zor bir Ada Konseyi geçiren Yılmaz Morgül, gece yarısı rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Morgül’ün sağlık durumunun nasıl olduğu ile ilgili bilgi ise henüz verilmedi. Ada Konseyi’nde adı çoğunlukla yazılan Morgül’ün bu duruma oldukça üzüldüğü haber veriliyor.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]