Survivor’da şok eleme gecesi! Şampiyon gözüyle bakılan o isim Kıbrıs’a gidemiyor!

Survivor tarihinde eşine az rastlanır bir eleme gecesinin ardından Kıbrıs’a gidemeyecek ve Survivor hayallerine veda edecek olan o isim belli oldu. Ekran başındakileri de şoke eden eleme gecesinde kim elendi? Survivor çeyrek finaline hangi isimler kaldı? Survivor’da nefeslar adeta tutuldu…

Survivor Kıbrıs biletini kazanan isimler belli oldu. Son anda eleme potasına takılan iki isimden hangisi elendi? Survivor’da bugün oynanacak oyunun ardından Kıbrıs’ta yarı finalist ve finalistler belli olacak. Yarı finale çıkacak 4 isim kimlere ait?

Dün geceki eleme gecesinde neler yaşandı? 

Sema ve Adem’in Kıbrıs’ta yapılacak finale gitmeyi hak kazandığı için yarışmadığı yani dokunulmaz olduğu son oyun için Ogeday, İlhan ve Serhat sahneye çıktı. Dokunulmazlık oyunu Serhat kazanınca eleme potasına İlhan Mansız ve Ogeday girdi. Halk oylamasından çıkması kesin gözüyle bakılan İlhan Mansız toplu SMS’de en düşük oyu alınca adaya veda eden isim oldu. Şok eleme gecesinin ardından Kıbrıs’a gitmek için 2 kritik oyunu daha oynamak zorunda olan 4 isim de belli oldu.

İşte yarı final oynayacak isimler! 

Survivor’da bu akşam Kıbrıs finali için yarışacak dört yarışmacı arasından iki kişi finale çıkmaya hak kazanacak. Sema, Ogeday, Serhat ve Adem arasından kimler yarı finalist olacağı sorusunun cevabı bu gece cevabını bulacak.

Özetle, Survivor 2017’de son elenen isim ve Kıbrıs’a gidecek tüm isimler de dün gece belirlenmiş oldu.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]