Survivor’da Semih şoku!

Survivor’da beklenmedik Semih şoku… Semih Öztürk, adayı terk etti ve  hastaneye kaldırıldı.

Ünlüler takımının 10’a 8’lik skorla kazandığı ödül oyunu sırasında talihsiz bir olay yaşandı.’Survivor 2016′ yarışmasının doktoru Metin Kuş, Serkay Tütüncü’ye karşı kaybettiği mücadele sırasında sakatlanan Semih Öztürk’ü muayene etti. Survivor 2016’da dün akşam oynan ödül oyununda talihsiz bir sakatlık geçiren Semih Öztürk detaylı kontrollerinin yapılması için hastaneye kaldırıldı.

ALP KIRŞAN:”SEMİH DEVAM EDEMEYECEK”

Kararı açıklayan Alp Kırşan, “Doktorumuz Semih’in devam edemeyeceğini söyledi” dedi.

Bacağı ile ilgili problem yaşayan ve doktor kararıyla oyunu devam etmeyen başarılı yarışmacı, ‘mücadeleden kaçtığı’ gerekçesiyle gönüllüler takımının tepkisini çekmesi özellikle sosyal medyada Semih’in taraftarları tarafından eleştirildi.

Survivor’da iletişim ödülü için Ünlüler ve Gönüllüler takımı arasında kıyasıya bir mücadele vardı. Bir önceki yarışmada talihsiz bir sakatlık yaşayan Semih Öztürk, Survivor doktoru Metin Kuş’un önerisiyle iletişim oyununda oynamasa da takım arkadaşlarına destek olmak için oyun alanına geldi.

SEMİH’İN MORALİ BOZUK

Alp Kırşan’ın mücadele devam ederken bir son dakika gelişmesi yaşadığını belirterek Semih Öztürk’ün detaylı kontrollerinin yapılması için hastaneye gönderileceğini açıklaması adada şokun yaşanmasına neden oldu.. Gelen bu son dakika haberi üzerine Semih oyunun bitmesinin beklenmeden hastaneye kaldırıldı. Moralinin bozuk olduğu gözlenen başarılı yarışmacıyı takım arkadaşları teselli etti.

Semih’in kaldırıldığı hastanede yapılacak tetkiklerden sonra durumu netleşecek. Öte yandan sosyal medyada oldukça etkin olan Semih Öztürk hayranları yaptıkları paylaşımlarla Semih’e destek olmaya çalıştı. Semih’in taraftarlarından Serkay’a tepkiler vardı.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]