Survivor’da Porsche ödülünü kim kazandı?

TV8’in fenomen yarışma programı Survivor’da, lüks araba ödülünü kimin kazanacağı merak ediliyordu. Öte yandan sevilen yarışmada bir ilk daha yaşandı. Yarışmada ilk olarak bir yarışmacıya yaklaşık 500 bin lira değerindeki lüks Porsche otomobil hediye edildi. Peki, lüks Porsche’yi Survivor’da hangi yarışmacı kazandı? İşte sorunun cevabı..

SURVIVOR’DA PORSCHE’Yİ BERNA KAZANDI

Survivor’un dün akşam yayınlanan bölümde, ödül oyununu kazanan Berna, yaklaşık 500 bin TL değerindeki Porsche marka otomobilin sahibi oldu.

Survivor’da salı günü oynanan ‘Annelere sorduk’ isimli otomobil ödüllü yarışma yapıldı.  Yarışmacılar annelerinin kendilerini hakkında verdiği cevapları bulmaya çalıştı. Sorulan 15 soru sonunda ilk ikiye giren İlhan ve Berna finale kalınca finale iki isimle devam edildi.

Finalde İlhan’a 5-4 üstünlük sağlayan Berna otomobilin sahibi oldu. Daha önce de otomobli oyunu oynanmıştı Survivor’ın 17. haftasında oynanan Kia Sportage marka otomobil ödüllü oyunu ünlüler takımı kazanmıştı. Oyunu kazanan ünlüler (Serhat, İlhan, Sabriye, Adem, Sema ve Furkan) 6 adet otomobilin sahibi olmuştu.

İşte Berna’nın Porsche’yi kazandığı o anlar:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]