SurvıvorTelevizyon

Survivor’da Melisa Yusuf aşkı konuşuluyor

Survivor'da Türkiye takımında yarışan Melisa ile Yusuf'un kameralara yansıyan yakın ve samimi halleri yarışmanın son bölümlerine adeta damga vurdu.

Sevgilisinin olduğu bilinen Melisa’nın takım arkadaşı Yusuf’la yakınlaşmaları ve Melisa’nın Yusuf’a sarılarak elinden öpmesi ikilinin aşk yaşadığı yorumlarına neden oldu.

YUSUF’UN ELİNİ ÖPTÜ

Survivor Türkiye Yunanistan yarışmasının önceki akşam yayınlanan bölümünde, Melisa’nın Yusuf’un elini öptüğü anlar izleyicilerin dikkatinden kaçmadı.

Daha önce iletişim ödülünde sevgilisinin attığı soğuk mesajlar nedeniyle gözyaşlarına boğulan ve erkek arkadaşına trip atan Melisa, şimdi de adadaki takım arkadaşı Yusuf’la yakınlaşmasıyla gündemde.

Survivor’ın önceki akşam yayınlanan ödül oyununda Melisa ile Yusuf arasındaki yakınlaşma izleyicilerin dikkatinden kaçmadı. Sevgilisinin kendisine soğuk davrandığını söyleyen Melisa yaşananları unutmuş ve önüne bakmaya başlamış görünüyor.

Hamburger ödülü oyununda kritik sayılar almayı başaran Melisa, Yunanistan takımında Ria’yı da yenmeyi başardı. Melisa coşkulu sevincini yarış sonrası takım arkadaşlarıyla paylaştı.

İKİLİNİN İKİLİNİN YAKIN HALLERİ KAMERALARDA

Melisa’yı ilk kutlayan ve yanına koşan ise Yusuf oldu. Ardından tüm takım arkadaşlarıyla sevincini paylaşan Melisa’nın yanına yaklaşan Yusuf ile aralarındaki samimi anlar kameralardan kaçmadı. Melisa’ya tekrar tekrar sarılan Yusuf, ardından Melisa’nın omzuna elini attı. Yusuf’un elini tutan Melisa daha sonra takım arkadaşının elini öptü.

SEVGİLİSİNDEN İNTİKAM MI ALDI?

Öte yandan, Melisa ile Yusuf’un yakınlaşmasını izleyen Survivor takipçileri sosyal medyada adeta yorum yağmuru başlattı. Melisa ile sevgilisi arasında yaşanan gerilim sonrası Melisa’nın sevgilisinden intikam aldığını söyleyenlerin yanı sıra, adada ateş bacayı sarmış diyenler de oldu.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün