Survivor’da ipler kopuyor… Serkay kafayı Semih’le bozdu

Survivor’da finale yaklaşıldıkça adadaki yarışmacıların da sinir sistemi harap oldu. Survivor’ın Alaçatılı yarışmacısı Serkay her fırsatta topu Semih’e atıyor. Semih ile aralarındaki gerginliği bir türlü atlatamayan Gönüllüler takımında kafayı Semih ile deyim yerindeyse adeta bozan Serkay bakın en son neler söyledi?

Semih’in dizindeki problem nedeniyle doktor Metin Kuş’un ödül oyununda oynamaması gerektiğini söyledi. Özellikle ödül oyunlarında Semih’i gözüne kestiren Serkay bu duruma acayip bozuldu. Oyunu Gönüllüler’in kaybetmesinin ardından Alp Kırşan’ın yorumlarınız nedir diye sorduğu Serkay oyundan çok Semih ile uğraştı ve onun yalan söylediğini ima eden cümleler kurdu. Bunun üzerine Alp Kırşan Semih’in oyunda oynamak istediğini ancak Doktor Metin Kuş’un buna izin vermediğini belirtti.

Semih’ten Serkay’a: Ağlama

Semih ise her zamanki sinir eden soğuk kanlılığı ile Serkay’ın açıklamalarını gülerek izledi. Semih’in gülüşüne Nagihan da eşlik etti. Serkay’ın sinirden gözü dönmüş vaziyetteyken, Semih Öztürk aynı rahatlıkla “Ağlama” diyerek konuya girince tartışma daha da alevlendi. Her iki takımdan da atışmaların başlaması ve tarafların bedenen yakınlaşması üzerine diğer oyun arkadaşları ve Alp Kırşan devreye girmek zorunda kaldı.

Semih de “Ağlamasınlar o zaman” diyerek tepkisini dile getirdi.

Survivor serüveninde son dönemeçler ve tüm oyuncuların sinirleri gerçekten pamuk ipliği gibi ufacık bir kıvılcımda alev almaya müsait. Büyük SMS’in yapıldığı bu günlerde tüm yarışmacılar ve kamuoyu da merakla sonuçları bekliyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]