Survivor’da finale kimler kaldı?

Survivor 2017’de kim elendi? 21 Haziran son bölümde Survivor’da kim gitti, kim kaldı? Survivor final tanıtımı yayınlandı. Dün gece Survivor’da neler yaşandı?

Dün gece yayınlanan Survivor ile finalistler belli oldu. Survivor’da bugün final heyecanı yaşanacak. Yarı finalistlerin final için heyecanla beklediği dünkü bölümde önce “Bil Bakalım” ve “Anlat Bakalım” adlı bölümlere ait komik anlar ardından da ekibin doktorunun doğum günü görüntüleri ekrana yansıdı.

İşte dün gece finalistlerin açıklanma anı!

Survivor’da beş aylık serüvenin sonuna gelindi. Survivor 2017 hayallerine yarı final koltuğunda veda eden Serhat Akın oldu. Survivor 2017’de yarı finale kalma başarısı gösteren Serhat Akın, yarışma boyunca tartışma yaşadığı Eser West’ten özür diledi.

Serhat Akın elenince neler söyledi?

Finale Adem Kılıçcı ile Ogeday Girişken kaldı. Bu gece Survivor’da şampiyonluk heyecanı yaşanacak.

Bu yıl Survivor’a kimler katılmıştı. İşte 2017 survivor kadrosu

Survivor Ünlüler Takımı:

Survivor 2017 Ünlüler Takımı’nda birbirinden iddialı isimler yer aldı. Survivor Ünlüler Takımı’nda; ‘İhan Mansız, Adem Kılıççı, Serhat Akın, Berna Öztürk, Sedat Kapurtu, Furkan Kızılay, Seda Demir, Tarık Mengüç, Sema Apak, Pınar Saka, Şahika Ercümen, Sabriye Şengül en iyi survivor  olmak için mücadele ettiler.

Survivor Gönüllüler Takımı:

Göz6 evinin şampiyonlarının belli olması ile birlikte tamamlanan Gönüllüler Takımı kadrosunda; ‘Gökhan Gözükan, Fulya Şahin, Ogeday Girişken, Denisa, Elif Şadoğlu, Eser West, Burçak Tuncer, Tuğçe Melis Demir, Volkan Çetinkaya, Yiğit İzik ve Göz6 şampiyonları Berna Keklikler ve Erdi Ünver bulunuyor.

Survivor 2017 final tanıtımı yayınlandı

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]