Televizyon

Survivor’da birleşme partisi!

SHOW TV ekranlarında yayınlanan; Survivor Ünlüler-Gönüllüler’de şartlar giderek zorlaşıyor ve heyecan tırmanmaya devam ediyor. Bu hafta beklenen an geldi ve Ünlüler-Gönüllüler birleşti. Birleşme partisi ise muhteşem bir gecede gerçekleşti. Özledikleri yemekleri yiyen yarışmacılar, dünyaca ünlü hip hop yıldızı ‘Ludacris’ konseriyle unutulmaz bir gece yaşadı.

HİP HOP ÖĞRENDİ
Birleşme partisine hazırlanmak isteyen Mustafa Topaloğlu, takım arkadaşı Almeda’dan dans eğitimi aldı. Almeda’nın Hip Hop dansını öğretmeye çalıştığı Mustafa Topaloğlu, seyirciye eğlenceli dakikalar yaşattı.

SPA VE MASAJ İÇİN YARIŞTILAR
Birleşme öncesi son ödül oyunu, yarışmacıları hırslandırdı. Ödülün spa ve masaj olduğunu duyan yarışmacılar tüm güçleriyle yarıştı. Kurulu platformda ilerleyen yarışmacılar, bitiş noktasındaki tahtaların yerlerini değiştirerek tekrar dizmeye çalıştı. Bu oyunu kazanan Ünlüler takımı, harika bir masaj ve spa keyfini yaşadı.

DUŞ ALDILAR VE TEMİZ GİYİNDİLER
Birleşme partisine hazırlanan yarışmacılar önce duş keyfi yaşadı, sonra da temiz kıyafetler giyinerek partiye hazırlandı. Tüm yarışmacılar yeni kıyafetler giyerek tertemiz oldu. Erkek yarışmacılar traş olurken, bayan yarışmacılar da makyaj yaparak saçlarını taradı.

SAÇLARINI KAZITTI

Ünlü türkücü Mustafa Topaloğlu, birleşme partisi öncesi ilginç bir karar alarak herkesi şok etti. Saçlarını ‘Apache’ gibi kestirmek istediğini söyleyen Mustafa Topaloğlu, herkesi şaşkına çevirdi. Berberin karşısına geçen Mustafa Topaloğlu, saçlarının iki yanını kazıttı. Yeni imajıyla takım arkadaşlarının karşısına çıkan Topaloğlu, herkesten büyük beğeni topladı.BÜYÜK BİRLEŞME PARTİSİ
Birleşme partisine gelen yarışmacılar, mutlu dakikalar yaşadı. Uzun süredir yemek yemeyen yarışmacılar, menüyü duyunca kulaklarına inanamadı. Menüde; Kuru Fasülye, Köfte, Tas Kebabı, Beğendi, Adana Kebap, Patlıcan Musakka, Yaprak Sarma, Mantı ve Döner vardı. Yemeğe katılan ünlü Hip Hopcu Ludacris de en sevdiği Türk yemeğinin Döner olduğunu söyledi. Tüm yarışmacılar Ludacris ile birlikte yemek yemenin keyfini yaşadı.

MUHTEŞEM KONSER
Birleşme partisinde sahneye çıkan Ludacris, unutulmaz bir konser verdi. Tüm yarışmacılar Ludacris konseriyle gönüllerince eğlendi. Sahnenin önünde dans eden Almeda’yı çağıran Ludacris, Almeda’dan dans etmesini istedi. Almeda ise yaptığı dansla herkesin beğenisini topladı.

MERVE’NİN GİTMESİ İYİ GELDİ
Geçtiğimiz hafta elenen Merve Büyüksaraç’ın adadaki en yakın arkadaşı olan Almeda, pişmanlıklarını dile getirdi. Merve gittikten sonra düşündüğünü söyleyen Almeda; “ Ben haftalardır kendim değilmişim. Gerçekten ben dedikoduların içerisine girmişim. Merve gidince gözüm açıldı” dedi.

HER YARIŞMACI BİREYSEL YARIŞACAK
Düzenlenen muhteşem birleşme partisi sonrası yarışmacılar aynı adada yaşamaya başladı. Birleşme sonrası düzenlenen ilk dokunulmazlık oyunu ise çekişmeli geçti. Deniz üzerindeki kurulu platformda bulunan yuvarlak kütüğün üzerine çıkan yarışmacılar, kütüğü hareket ettirerek dengede kalmaya çalıştı. Bu oyunu kazanan Hasan, dokunulmazlık sembolünü almaya hak kazandı. Yarışmayı kazanan Hasan, 1 arkadaşının da adını vererek dokunulmazlığı paylaştı. Cevher’in adını veren Hasan, arkadaşı Cevher ile birlikte elenme korkusunu yaşamaktan kurtulmuş oldu.

2 İSİMDEN BİRİ ELENECEK
Birleşme sonrası düzenlenen ilk ada konseyinde, yarışmacılar birbirlerinin adını yazarken büyük zorluk yaşadı. Hasan ve Cevher’in adının yazılamadığı ada konseyinde; Nihat ve Serhat’ın adı çıktı. Bu akşam yayınlanacak olan Survivor Ünlüler-Gönüllüler’de Nihat ya da Serhat adaya veda edecek.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün