Survivor’a veda eden isim Atakan’ı üzdü

Survivor’un 10 Mayıs Salı gecesi konseyde yapılan elemede adaya veda eden isim belli oldu. Hatırlanacağı üzere eleme potasında üç isim yer alıyordu. Atakan, Yunus ve Ezgi.

SMS oylamasına çıkan üç isimden en az oyu alacak olan isim adaya veda edecekti. Oylama sonunda Survivor’a ve Ünlüler takımına veda eden isim Ezgi oldu.

Ünlüler takımı ödül oyununu kazandıktan sonra muhteşem bir tatil yaşadılar. Katamaranla gezi, yemek ve su sporları yapan Ünlüler takımı elemeyi adeta unuttu. Ünlüler takımı eleme öncesinde kazandıkları tatil ödülünü doya doya yaşadılar. Muhteşem bir günlük tatil sonunda adaya veda edecek isim konseyde belli oldu.

Survivor’dan elenen Ezgi gözyaşlarına hakim olamadı. Ezgi, verdiği röportajlarda adada kalmayı çok istediğini defalarca söylemişti.

Ezgi 3.5 ayını adada geçirdiğini ve adaya çok alıştığını söyledi. İlginç olaylara şahit oldum. Arkadan nasıl iş çevirileceğini gördüm diye koşan Ezgi, kalan arkadaşlara başarılar dilerim dedi.

Ezgi’nin elenmesine en az kendisi kadar üzülen isim ise Atakan oldu. Atakan’ın moral bozukluğu dikkatlerden kaçmadı.

Ezgi’ye uzun uzun sarılarak veda eden Atakan’ın güç anları kameralara yansıdı. Atakan ve Ezgi arasındaki yakınlaşma diğer yarışmacıların da dikkatinden kaçmamış ve ikili arasında aşk söylentilerine neden olmuştu.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]