Survivor Zafer canlı yayında kimden özür diledi?

Survivor Zafer, TV8’de yayınlanan Survivor  Panorama’nın 28 Nisan Perşembe günkü programına konuk oldu. Zafer,  programda ilginç açıklamalar yaptı. Zafer, adada büyük bir tartışma yaşadığı Semih’in ailesinden özür diledi.

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2016’da Semih Öztürk ile kavgası büyük olay olan Zafer, Semih’le yaptığı kavga hakkında çarpıcı ifadeler kullandı.

SEMİH’İN AİLESİNDEN VE SEVENLERİNDEN ÖZÜR DİLİYORUM

Survivor hayatının bu şekilde noktalanmasından ötürü üzüntüsünü dile getiren Zafer, “Benim ailem nasıl merak ettiyse Semih’in ailesi de o kadar merak etmiştir. Buradan Semih’in ailesinden özür diliyorum. Farklı hesaplardan benim hakkımda olumsuz şeyler yazılmış. Bunların hiçbiri doğru değil. Buradan Semih’in ailesinden, sevenlerinden özür dilediğimi tekrarlamak istiyorum. 4 günlük bir ara oldu ve bizlerden kimse haber alamadı. Böyle bir durumu yaşattığım için üzgünüm ve de bunun için de özür diliyorum” dedi.

“SENİ BİTİRECEĞİM” DEMİŞTİ

Zafer, adadaki kavga sırasında Semih için “Ben burada böyle yaptıysam seni dışarıda bitireceğim” ifadelerini kullanmıştı. Zafer, bu sözleri kavganın heyecanıyla söylediğini ifade ederek pişmanlığını dile getirdi.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - bilgi@medyabey.com