Survivor Yiğit Marcus Aral kimdir? (2018 Survivor All Star Gönüllüler)

Bu yıl herkes onu konuşuyor… Survivor’ın en ilginç yarışmacılarından Marcus, gönüllüler takımında yer alarak Survivor All Star’a katılıyor… Peki kimdir Marcus, gerçek ismi nedir? Survivor Marcus ne iş yapar, kaç yaşındadır. İşte Marcus hakkında merak edilenler…

YİĞİT MARCUS ARAL KİMDİR ?

Instagram hesabından yaptığı paylaşımla dikkat çeken Survivor Marcus yani Yiğit Marcus Aral bu yıl dikkat çeken isimler arasında. Tam adı Yiğit Marcus Aral olan Survivor Marcus, eğitimini University Of Miami’de tamamlamıştır. İstanbul’da yer alan model ajansında 3 yıl çalıştıktan sonra 2010 yılında California’ya yerleşen Marcus, burada da İstanbul’da yapmakta olduğu işini devam ettirmiştir. Şirketin yöneticiliğini üstlenmekte olan Yiğit Marcus Aral, yazılım mühendisidir.

Her şeyi geride bırakıp Survivor’a gittiğini ifade eden Marcus, sosyal paylaşım platformunda şu ifadelere yer vermiştir;

“Evi ve yasamı bırakıp gitmek her zaman çok zor, nereye ve ne kadar gideceğini bilmemek de cabasi ama şu an zaman macera zaman”

Survivor Marcus, sakin yapısı ve farklı tarzıyla dikkat çekiyor. Özellikle lüks yaşamı, farklı stil ve yaşam tarzının yanı sıra sosyal medya hesaplarından paylaştığı vahşi hayvanlar ile olan resimleri Yiğit Marcus Aral’ı bir hayli ilginç kılmaktadır.

SURVIVOR ALL STAR YARIŞMASINDA KİMLER YARIŞIYOR (2018)

SURVIVOR 2018 yarışmasında kimler yarışıyor?

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]