SurvıvorTelevizyon

Survivor yayınlandığı ilk gün rakiplerine gözdağı verdi

Survivor 2018’in ekran macerasına nasıl başlayacağı, reyting tablosunun zirvesini ne şekilde etkileyeceği merak ediliyordu. Survivor, beklendiği gibi reyting tablosunun zirvesini alt üst etti. Fenomen yarışma tüm kategorilerde açık ara birinci oldu. Rakiplerine daha ilk günden büyük gözdağı veren Survivor’un yayınlanacağı diğer günlerdeki performansının ne şekilde gerçekleşeceği merak uyandırdı.

SURVIVOR REYTİNG TABLOSUNUN ZİRVESİNDE

Survivor’la beraber Cumartesi akşamının zirve için reyting mücadelesi veren yapımları arasında Fazilet Hanım ve Kızları, Gülizar, Yeni Gelin gibi önemli diziler bulunuyordu. Ama hiçbir dizi zirveyi Survivor’un elinden kapamadı.

GENEL/TOTAL

AB

SURVIVOR HANGİ GÜN HANGİ DİZİLERLE REKABET YAŞAYACAK?

Bilindiği gibi Survivor’ın eski sezonlardan farklı olarak yayın günleri değişmişti. Yarışma bu sezon perşembe, cuma, cumartesi ve pazar akşamları TV8’den yayınlanacak. Bu da demek oluyor ki

Survivor, bugün(pazar) Savaşçı ve Çocuklar Duymasın;

Perşembe günü; Vatanım Sensin, Bizim Hikaye, Mehmetçik Kutülamare;

Cuma günü; Arka Sokaklar, İstanbullu Gelin, Aşk ve Mavi gibi önemli yapımlarla büyük bir reyting rekabeti yaşayacak.

SOSYAL MEDYA’DA DA ZİRVEDEYDİ

Özellikle Ünlüler takımının iddialı isimlerden oluşması ilk bölümden itibaren izleyicinin dikkatini çekti. Sosyal medyada da durum farklı değildi. Özellikle sosyal medya Twitter’da paylaşımların ardı arkası kesilmedi. Survivor etiketi en çok konuşulan konuların(TT) arasında uzun süre birinci sırada kaldı.

Kuşkusuz Survivor’un TT olmasında Afrin’den gelen şehit haberlerinin de etkisi oldu. Pekçok kullanıcı şehit haberleri gelirken Survivor’un ekranda olmasını eleştirdi.

 

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün