SURVIVOR ÜNLÜ KIYIMINA DÖNÜŞTÜ!

Survivor

Güneş gazetesinden Uğu Güneri, Survivor adasında yaşananları kaleme aldı. SMS sonuçlarını tarafsız bulduğunu yazan Güneri, adadaki ünlü kıyımını yazdı…

Survivor’da yaprak dökümü
Bazen kader ağlarını ilginç bir şeklide örüyor. Veya, kulisler yıkılmaz denen dayanışmaları, dostlukları darmadağın ediyor. İşte Survivor’da herkese parmak ısırtan Mustafa, Alp, Anıl dostluğuÖ 24 saat bir arada yaşadı üçü. Sürekli birbirlerini destekleyip korudular. Ama, ilk darbeyi Topaloğlu’nun elenmesiyle aldılar. Alp de, Anıl da göz yaşlarını gizlemedi Mustafa Ağbileri’nin ardından.
İki kişi kalınca Anıl ile Alp daha bir omuzlaştı, daha bir kardeşleşti. Ama, ya kader, ya müthiş stratejiler ikisini karşı karşıya getirdi geçen hafta. İki yumurtadan biri kırılacaktı ne yazık ki!.. Ve kırılan Alp Kırşan oldu. Alp’in adaya veda etmesine Anıl üzülmenin de ötesinde kahroldu. Bu gerçekÖ Ancak, diğer yarışmacıların pek üzüldüğünü sanmıyorum.

Özellikle de Nihat’ın. Öte yandan, genellikle kuşku ile baktığım SMS sonuçları bu kez bana çok tarafsız geldi. Ve ilginçtir, ‘ünlülerin’ gözünün yaşına bakılmıyor. Sibel Tüzün, , Merve Büyüksaraç , Doğuş, Mustafa Topaloğlu, Alp Kırşan’dan sonra ünlü kalmayacak adada. Almeda’da topun ucunda. Sahi, neden çoğunlukla elenen ünlüler oluyor?

Uğur Güneri / Güneş

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]