MagazinMedyabey TVSurvıvorTelevizyon

Survivor Nagihan ‘Parasız, dımdızlak ortada kaldım’

Survivor 2016 yarışmasında hal, tavır ve sivri sözlerinin yanısıra dişediş mücadelesiyle de adeta bir fenomen haline gelen eski atlet Nagihan Karadere gözyaşlarını tutamadı. TV8’de yayınlanan Survivor Ekstra programına konuk olan Nagihan “Parasız, dımdızlak ortada kaldım.” dedi. İşte Nagihan Karadere’nin çok konuşulacak o açıklamaları…

“Savaşçı bir kadınım. Normal hayatım da Survivor. O kadar çok badireler atlattım ki. Aslında bin pişmanım. Neden pişmanım? Survivor’da atlatmam gereken başka şeyler vardı. Şu an zamanı değil, çünkü çok uzun. İnsanlar ufacık bir şeyi hayat memat meselesi yapıyorlar.” diyerek söze başlayan Karadere; hayatında yaşadığı inişleri ve çıkışları Survivor Ekstra programında anlattı.

Nagihan Karadere, Sema Aydemir’in kendisini de içine kattığı birçok kişiyi işaret eden “Bana engel oldular” şeklindeki açıklamasına büyük tepki gösterdi. Karadere gözyaşları içinde yaşadığı zor günleri anlatmaya başladı. Nagihan, “Hayatımın bittiği noktalar oldu. Bunları hiç dile getirmedim. Kimse kolumdan kanadımdan tutup ‘Hadi Nagihan’ demedi. Keşke 2006 yılında Survivor’a başvursaydım da katılsaydım.” dedi.

Fenerbahçe’den neden atıldı? 

Eski milli atlet olan başarılı sporcu Nagihan Karadere, “2010 yılında Fenerbahçe’ydim. Sakatlandım ve spor hayatım bitti, kulüpten atıldım. O dönemde ev almıştım. Parasız, dımdızlak ortada kaldım. Hayat o kadar zor ki. Bazı şeyler varken bir anda sıfıra düşmek… Sakatsın, felçli yatıyorsun. Tek başına İstanbul’da ev kredisini nasıl ödeyeceksin? Bazı şeyler gizli kalması gerekiyor. 6 ay sakat yattım, 4 ay yatak odasından çıkmadım. Stresten bütün vücudumda yaralar çıktı. ‘Kendine gel, yoksa harcanıp gideceksin’ dedim. ‘Yapacağım, başaracağım’ dedim. Tek başına antrenmanlara başladım. Tam bir sene sonra rekorları altüst ettim. 56 saniyenin altında koşan tek atlet benim. Sema’nın beni geçtiği yarış sakat olduğum dönemde gerçekleşti. Seke seke koşuyordum, o dönemde geçildim.” dedi.

https://www.youtube.com/watch?v=Y5LESeYl2xQ

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı