Reyting

Survivor, Kalbimdeki Deniz ve Adı Efsane… 25 Şubat Cumartesi’nin reyting şampiyonu kim oldu?

25 Şubat Cumartesinin reytingleri belli oldu. Survivor, Kalbimdeki Deniz ve Adı Efsane arasında kıyasıya bir rekabat yaşanan gecede Survivor iki kategoride de birinci olmayı başardı. Total’de Fox’un dizisi Kalbimdeki Deniz 2. olurken AB’de Kanal D’nin dizisi Adı Efsane Survivor’un ardından 2. oldu. Star’ın dizisi İçimdeki Fırtına ise Total’de 8. sırada AB’de ise 6. sırada yer aldı.

İşte 25 Şubat Cumartesi’nin reyting tablosu:

TOTAL

SıraProgramKanalBaşlangıçBitişRatingShare
1SURVIVORTV80.851030092592591.01138888888898.3219.99
2KALBIMDEKI DENIZFOX TV0.873645833333331.02344907407416.3915.53
3ADI EFSANEKANAL D0.854791666666670.969826388888895.5513.06
4GULBIN TOSUN ILE FOX ANA HABER HAFTA SONUFOX TV0.791666666666670.833356481481484.3612.67
5SURVIVOR OZETTV80.799305555555560.851030092592594.0210.98
6KALBIMDEKI DENIZ (OZET)FOX TV0.833472222222220.873587962962963.9710.14
7SHOW ANA HABERSHOW TV0.785300925925930.833449074074073.9211.54
8ICIMDEKI FIRTINASTAR TV0.844826388888890.969652777777783.438.11
9ATV ANA HABERATV0.791620370370370.830960648148153.379.77
10KIM MILYONER OLMAK ISTERATV0.83379629629630.96995370370372.997.10
11CAKALLARLA DANS 2 (T.S)KANAL D0.970740740740741.03373842592592.878.67
12ADI EFSANE (OZET)KANAL D0.828113425925930.854664351851852.867.51
13KANAL D HABERKANAL D0.790752314814810.827962962962962.838.29
14KAPIMDAKI CASUS (Y.S)SHOW TV0.933842592592591.01194444444442.816.86
15HABER ONUSHOW TV0.767372685185190.785300925925932.799.53
16ARKA SOKAKLAR (TKR)KANAL D0.703067129629630.770208333333332.7611.67
17STAR ANA HABERSTAR TV0.791388888888890.83276620370372.517.26
18SICAK GELISMEKANAL D0.781307870370370.790752314814812.427.88
19GULDUY GULDUY SHOW COCUK EN IYILER (TKR)SHOW TV0.833564814814810.933101851851852.405.84
20ATV HABERATV0.77776620370370.79156252.387.79
21BIR GARIP ASKKANAL 70.878043981481480.951666666666672.315.35
22SEKSENLERTRT 10.867534722222220.989074074074072.305.43
23ICIMDEKI FIRTINA (TKR)STAR TV0.832881944444440.844826388888892.235.89
24BIR HULYA AVSAR SOHBETISTAR TV0.969826388888891.02218752.216.08
25HZ.YUSUF (TKR)KANAL 70.790694444444440.877928240740742.185.90
26KANAL 7 HAFTA SONU HABERLERIKANAL 70.750347222222220.790567129629632.097.55
27IKI YABANCIKANAL 70.675740740740740.750347222222222.059.92
28KAPIMDAKI CASUS (Y.S) (TKR)SHOW TV1.01207175925931.08027777777782.0410.37
29HIZLI VE OFKELI 4 (Y.S)ATV0.970138888888891.05662037037042.016.56
30RAFADAN TAYFATRT COCUK0.790509259259260.823819444444441.915.57
31HAVA DURUMUATV0.833148148148150.833668981481481.875.04
32COCUKTAN AL HABERISHOW TV0.711655092592590.757222222222221.877.86
33KARETRT COCUK0.780115740740740.789583333333331.725.64
34DAYAN YUREGIM (TKR)FOX TV0.0833333333333330.0894212962962961.6918.41
35ASK VE MAVI (TKR)ATV0.630497685185190.767013888888891.688.15
36VIKINGLERTRT COCUK0.826284722222220.850057870370371.664.41
37NO:309 (TKR)FOX TV0.447673611111110.541747685185191.628.85
38HEIDITRT COCUK0.505833333333330.527662037037041.618.78
39KELOGLAN MASALLARITRT COCUK0.75129629629630.779502314814811.605.81
40AKILLI TAVSAN MOMOTRT COCUK0.528009259259260.548460648148151.599.13
41NILOYATRT COCUK0.482951388888890.504976851851851.578.53
42STAR HABERSTAR TV0.781273148148150.791388888888891.565.05
43CANIM KARDESIMTRT COCUK0.415231481481480.437777777777781.549.41
44EGE ILE GAGATRT COCUK0.439039351851850.458460648148151.528.62
45DAYAN YUREGIM (TKR)FOX TV0.663043981481480.780787037037041.516.79
46AKASYA DURAGI (TKR)KANAL D0.642604166666670.70285879629631.458.38
47KARETRT COCUK0.458807870370370.482291666666671.447.87
48HAYAT BAZEN TATLIDIR (TKR)STAR TV0.654803240740740.775914351851851.356.36
49BIR GARIP ASK (TKR)KANAL 70.534074074074070.608298611111111.347.97
50ISTANBUL MUHAFIZLARITRT COCUK0.628414351851850.647789351851851.348.32
51SURVIVOR PANORAMA HAFTA SONUTV80.697893518518520.799189814814811.345.28
52IBITRT COCUK0.607743055555560.627719907407411.338.13
533 ADAM (TKR)TV81.01258101851851.08333333333331.326.86
54RAFADAN TAYFATRT COCUK0.579907407407410.606979166666671.327.98
55GULDUY GULDUY SHOW COCUK (TKR)SHOW TV0.626331018518520.71093751.307.54
56GUNDUZ GECEKANAL 70.951724537037041.01482638888891.283.31
57HARIKA KANATLARTRT COCUK0.548807870370370.579560185185191.277.54
58KISMETSE OLURKANAL D1.03400462962961.08333333333331.207.54
59UMUDA KELEPCE VURULMAZ (TKR-GECE)FOX TV1.02356481481481.08333333333331.196.82
60TURGAY BASYAYLA ILE LEZZET YOLCULUGUSHOW TV0.53910879629630.586064814814811.186.98
61CUMARTESI SURPRIZISHOW TV0.40973379629630.538923611111111.176.55
62GOZTEPE-MANISASPOR TFF 1.LIG KARSILASMASITRT SPOR0.764594907407410.850185185185191.133.35
63ICIMDEKI FIRTINA (TKR)STAR TV0.516655092592590.654560185185191.136.71
64ELIF’IN DUSLERITRT COCUK0.729085648148150.750185185185191.114.63
65HARIKA KANATLARTRT COCUK0.697071759259260.72781251.095.32
66KOSTEBEKGILLERTRT COCUK0.648692129629630.674942129629631.086.46
67AKASYA DURAGI (TKR)KANAL D0.284583333333330.395659722222221.0815.12
68BIR HULYA AVSAR SOHBETI (TKR)STAR TV1.02243055555561.07451388888891.085.73
69IBO ILE GULLUSAH (T.S)KANAL 70.608425925925930.675613425925931.076.52
70KULE SOYGUNU (Y.S)ATV1.05680555555561.08333333333331.078.11
71COCUKTAN AL HABERI (TKR)SHOW TV0.586863425925930.625405092592591.076.46
72CIZGI FILM MAKINESITRT COCUK0.850995370370370.852835648148151.062.70
73IKI YABANCI (TKR)KANAL 70.458194444444440.533946759259261.055.73
74SEKSENLER (OZET)TRT 10.847743055555560.867534722222221.042.60
75PETER VE WENDY (Y.S)ATV0.417106481481480.505150462962961.015.74
76MURAT GULOGLU ILE CALAR SAAT HAFTASONUFOX TV0.333333333333330.447557870370370.998.34
77BU SEHIR ARKANDAN GELECEK (TKR)ATV0.505335648148150.63031250.995.83
78MAGAZIN DKANAL D0.395868055555560.541666666666670.995.59
79HEIDITRT COCUK0.675636574074070.696238425925930.965.31
80ISIL ACIKKAR ILE ANA HABERTRT 10.792465277777780.833923611111110.942.73
81PEPEETRT COCUK0.377291666666670.413738425925930.916.86
82O HAYAT BENIM (TKR)FOX TV0.542349537037040.66245370370370.895.38
83ASTERIKS VE OBURIKS GOREVIMIZ KLEOPATRA (Y.S)KANAL D0.541932870370370.642395833333330.885.28
84ATV’DE HAFTA SONUATV0.355173611111110.41692129629630.877.25
85RAFADAN TAYFATRT COCUK0.913958333333330.949027777777780.851.93
86KOLAYSA SEN YAPTRT 10.729120370370370.790717592592590.823.16
87STADYUMTRT SPOR0.867164351851850.996261574074070.771.84
88HABERTRT HABER0.833101851851850.852604166666670.761.99
89STARLIFESTAR TV0.417256944444440.516412037037040.714.00
90NECMETTIN NURSACAN’LA SOHBETLERKANAL 70.397407407407410.458067129629630.694.27
91KUZUCUKTRT COCUK0.950196759259260.979618055555560.691.66
92CUMARTESI SURPRIZI (TKR)SHOW TV1.08039351851851.08333333333330.686.15
93GULE GULE OTURUNTV80.618379629629630.697777777777780.684.01
941’DE BUGUNTRT 10.443333333333330.451099537037040.643.60
95HAVA DURUMUTRT HABER0.789537037037040.791365740740740.632.01
96HAVA DURUMUTRT HABER0.831319444444440.833101851851850.621.69
97HABER 19TRT HABER0.791365740740740.813912037037040.611.82
98MAGAZIN 8TV80.415277777777780.574942129629630.613.43
99SPORTRT HABER0.813912037037040.827754629629630.601.67
100HAFTA BITERKENTRT SPOR0.999432870370371.02136574074070.601.98

AB

SıraProgramKanalBaşlangıçBitişRatingShare
1SURVIVORTV80.851030092592591.01138888888898.8123.23
2ADI EFSANEKANAL D0.854791666666670.969826388888896.0716.13
3KALBIMDEKI DENIZFOX TV0.873645833333331.02344907407414.9913.21
4SURVIVOR OZETTV80.799305555555560.851030092592593.5412.07
5BIR HULYA AVSAR SOHBETISTAR TV0.969826388888891.02218753.419.59
6ICIMDEKI FIRTINASTAR TV0.844826388888890.969652777777782.988.00
7ADI EFSANE (OZET)KANAL D0.828113425925930.854664351851852.929.30
8SHOW ANA HABERSHOW TV0.785300925925930.833449074074072.8510.96
9GULBIN TOSUN ILE FOX ANA HABER HAFTA SONUFOX TV0.791666666666670.833356481481482.7510.39
10KIM MILYONER OLMAK ISTERATV0.83379629629630.96995370370372.737.37
11SEKSENLERTRT 10.867534722222220.989074074074072.697.02
12KAPIMDAKI CASUS (Y.S)SHOW TV0.933842592592591.01194444444442.686.95
13CAKALLARLA DANS 2 (T.S)KANAL D0.970740740740741.03373842592592.688.26
14KALBIMDEKI DENIZ (OZET)FOX TV0.833472222222220.873587962962962.246.77
15GULDUY GULDUY SHOW COCUK EN IYILER (TKR)SHOW TV0.833564814814810.933101851851852.226.29
16HIZLI VE OFKELI 4 (Y.S)ATV0.970138888888891.05662037037042.127.07
17HABER ONUSHOW TV0.767372685185190.785300925925932.079.81
18KANAL D HABERKANAL D0.790752314814810.827962962962962.057.84
19CUMARTESI SURPRIZISHOW TV0.40973379629630.538923611111111.9911.63
20ATV ANA HABERATV0.791620370370370.830960648148151.776.67
21STAR ANA HABERSTAR TV0.791388888888890.83276620370371.776.62
22COCUKTAN AL HABERISHOW TV0.711655092592590.757222222222221.7710.24
23ICIMDEKI FIRTINA (TKR)STAR TV0.832881944444440.844826388888891.695.40
24NILOYATRT COCUK0.482951388888890.504976851851851.679.09
25SEKSENLER (OZET)TRT 10.847743055555560.867534722222221.644.79
26ATV HABERATV0.77776620370370.79156251.587.05
27STAR HABERSTAR TV0.781273148148150.791388888888891.576.94
28RAFADAN TAYFATRT COCUK0.790509259259260.823819444444441.515.74
29KARETRT COCUK0.780115740740740.789583333333331.406.27
30CANIM KARDESIMTRT COCUK0.415231481481480.437777777777781.409.57
31BIR HULYA AVSAR SOHBETI (TKR)STAR TV1.02243055555561.07451388888891.387.42
32VIKINGLERTRT COCUK0.826284722222220.850057870370371.344.34
333 ADAM (TKR)TV81.01258101851851.08333333333331.347.04
34EGE ILE GAGATRT COCUK0.439039351851850.458460648148151.347.84
35TURGAY BASYAYLA ILE LEZZET YOLCULUGUSHOW TV0.53910879629630.586064814814811.338.68
36ISIL ACIKKAR ILE ANA HABERTRT 10.792465277777780.833923611111111.334.99
37HEIDITRT COCUK0.505833333333330.527662037037041.327.57
38MAGAZIN DKANAL D0.395868055555560.541666666666671.297.60
39HZ.YUSUF (TKR)KANAL 70.790694444444440.877928240740741.284.25
40KAPIMDAKI CASUS (Y.S) (TKR)SHOW TV1.01207175925931.08027777777781.276.51
41SURVIVOR PANORAMA HAFTA SONUTV80.697893518518520.799189814814811.276.82
42KARETRT COCUK0.458807870370370.482291666666671.276.75
43COCUKTAN AL HABERI (TKR)SHOW TV0.586863425925930.625405092592591.238.95
44KELOGLAN MASALLARITRT COCUK0.75129629629630.779502314814811.196.05
45GULDUY GULDUY SHOW COCUK (TKR)SHOW TV0.626331018518520.71093751.178.62
46IKI YABANCIKANAL 70.675740740740740.750347222222221.177.62
47DAYAN YUREGIM (TKR)FOX TV0.663043981481480.780787037037041.167.15
48ARKA SOKAKLAR (TKR)KANAL D0.703067129629630.770208333333331.146.70
49HARIKA KANATLARTRT COCUK0.697071759259260.72781251.137.58
50SICAK GELISMEKANAL D0.781307870370370.790752314814811.104.88
51ASTERIKS VE OBURIKS GOREVIMIZ KLEOPATRA (Y.S)KANAL D0.541932870370370.642395833333331.087.47
52HARIKA KANATLARTRT COCUK0.548807870370370.579560185185191.077.06
53ICIMDEKI FIRTINA (TKR)STAR TV0.516655092592590.654560185185191.067.11
54UMUDA KELEPCE VURULMAZ (TKR-GECE)FOX TV1.02356481481481.08333333333331.066.16
55KISMETSE OLURKANAL D1.03400462962961.08333333333330.996.28
56AKILLI TAVSAN MOMOTRT COCUK0.528009259259260.548460648148150.945.84
57DAYAN YUREGIM (TKR)FOX TV0.0833333333333330.0894212962962960.9413.58
58HAYAT BAZEN TATLIDIR (TKR)STAR TV0.654803240740740.775914351851850.935.92
59KOLAYSA SEN YAPTRT 10.729120370370370.790717592592590.924.88
60PEPEETRT COCUK0.377291666666670.413738425925930.918.53
61BU SEHIR ARKANDAN GELECEK (TKR)ATV0.505335648148150.63031250.916.02
62NO:309 (TKR)FOX TV0.447673611111110.541747685185190.905.03
63GOZTEPE-MANISASPOR TFF 1.LIG KARSILASMASITRT SPOR0.764594907407410.850185185185190.903.45
64ELIF’IN DUSLERITRT COCUK0.729085648148150.750185185185190.895.06
65YSK BILDIRISITRT 10.833923611111110.847673611111110.872.78
66HAVA DURUMUATV0.833148148148150.833668981481480.872.85
67STARLIFESTAR TV0.417256944444440.516412037037040.854.81
68MURAT GULOGLU ILE CALAR SAAT HAFTASONUFOX TV0.333333333333330.447557870370370.848.49
69HAVA DURUMUTRT 10.790717592592590.792465277777780.843.56
70RAFADAN TAYFATRT COCUK0.579907407407410.606979166666670.836.01
71KULE SOYGUNU (Y.S)ATV1.05680555555561.08333333333330.836.23
72STADYUMTRT SPOR0.867164351851850.996261574074070.812.13
73ASK VE MAVI (TKR)ATV0.630497685185190.767013888888890.805.20
74PETER VE WENDY (Y.S)ATV0.417106481481480.505150462962960.794.59
751’DE BUGUNTRT 10.443333333333330.451099537037040.734.27
76IYILIK KULUBUTRT 10.989143518518521.02255787037040.702.13
77ARDA’NIN MUTFAGITV80.575115740740740.618206018518520.694.91
78HEIDITRT COCUK0.675636574074070.696238425925930.695.04
79MAGAZIN 8TV80.415277777777780.574942129629630.684.01
80KOSTEBEKGILLERTRT COCUK0.648692129629630.674942129629630.675.09
81IBITRT COCUK0.607743055555560.627719907407410.674.85
82ATV’DE HAFTA SONUATV0.355173611111110.41692129629630.666.92
83GULE GULE OTURUNTV80.618379629629630.697777777777780.654.84
84GUNDUZ GECEKANAL 70.951724537037041.01482638888890.651.75
85ISTE BENIM STILIM (TKR)TV80.0833333333333330.159861111111110.6413.92
86HABER 01TRT HABER1.04148148148151.0573379629630.623.43
87O HAYAT BENIM (TKR)FOX TV0.542349537037040.66245370370370.604.25
88BENI BOYLE SEV (TKR)TRT 10.359155092592590.443263888888890.605.28
89GUNUN HAYVANIMINIKA COCUK0.619039351851850.620428240740740.594.23
90MICKEY DONALD GOOFY UC SILAHSORLER (Y.S)TRT 10.460706018518520.508472222222220.573.09
91HABER 24TRT HABER0.999444444444441.01618055555560.571.81
92CIZGI FILM MAKINESITRT COCUK0.850995370370370.852835648148150.571.72
93ISTANBUL MUHAFIZLARITRT COCUK0.628414351851850.647789351851850.554.15
94HAFTA BITERKENTRT SPOR0.999432870370371.02136574074070.541.79
95KURTTRT BELGESEL VE TURIZM0.451331018518520.494085648148150.542.95
96PISI KEDIMINIKA COCUK0.604351851851850.618946759259260.543.96
97TATLI WITZYMINIKA COCUK0.472060185185190.473425925925930.542.76
98KANAL 7 HAFTA SONU HABERLERIKANAL 70.750347222222220.790567129629630.532.67
99AKASYA DURAGI (TKR)KANAL D0.284583333333330.395659722222220.529.38
100SUPER INCIR (T.S) (TKR)TEVE20.7568750.838564814814810.522.12
Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı