Survivor Facebook fan sayfalarında bu video konuşuluyor

Survivor’da birleşme öncesi eleme heyecanı devam ediyor. Atakan Semih’ten umduğunu bulamadı, Kulisler başladı, Ezgi’yi göndermemek için canını dişine takan Atakan, Survivor konseyinde Semih’i yazmaktan vazgeçti.  Survivor Facebook fan sayfalarında bu video konuşuluyor. Acun Ilıcalı merakla bu konseyin sonucunu bekliyor.

Survivor’da nefes kesem mücadele devam ediyor. Semih ile Zafer kavgasının ardından Zafer’in diskalifiyesi ve Semih’ün Ünlüler’e gelmesinin ardından tüm dengelerin değiştiği Survivor 2016 macerasında geçen hafta eleme yapılmadı. Ancak Gönüllülerden Serkay ve Gizem Kerimoğlu potaya girdi. Dün gece Dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler olunca Survivor’da herşey arap saçına döndü.

Acun “Survivor tarihinde en merak ettiğim konsey” 

Acun Ilıcalı dokunulmazlık oyunun ardından Survivor’da en merak ettiği konseyin bu gece yayınlanacağını belirtti. 24 Nisan tarihinde dokunulmazlık oyunun kaybedilmesinin ardından potada Ünlüler takımında ismi en çok yazılan isim Tuğba Özay oldu. Acun Ilıcalı ise “Survivor tarihinde en çok merak ettiğim konsey bu konsey.” diyerek görüşlerini bildirdi.

İşte gitmesi muhtemel isimler: Serkay, Gizem Kerimoğlu, Tuğba Özay mı

Gönüllüler takımında potadan çıkan isim Gizem Kerimoğlu olmuştu. Gönüllüler takımında geçen hafta dokunulmazlığı kazanan İbrahim ise, Serkay’ın ismini eleme tahtasına yazdı. Gönüllülerde bir diskalifiye olduğu için geçen hafta eleme yapılmamıştı. Bu hafta da bir isim potaya konacaktı. Dokunulmazlığı kaybeden taraf Ünlüler olunca Ünlüler de konseyde potaya birer isim yazdılar. Sonuçta eleme tahtasına ismi yazılan Ünlülerden Tuğba Özay oldu.

Özetle eleme tahtasında üç isim var: Ünlülerden Tuğba Özay, Gönüllülerden Serkay ve Gizem Kerimoğlu. 

Artık top halk oylamasında. Survivor fan sayfalarındaki yorumlara göre Gizem Kerimoğlu, Semih fanlarınca beslenecek ve birleşme partisinde var olacak. Serkay ile Tuğba Özay çekişmesinde ise kaybeden tarafın Tuğba Özay olacağı düşünülüyor. Ancak Survivor 2016, süresi boyunca duruşu ile ilgili övgü dolu sözler alan Tuğba Özay’ın fanlarının da azımsanmayacak ölçüde olduğunu hatta eleme potasındayken onu haftanın birincisi yaptıklarını da hatırlatmak gerekiyor.

Eleme potasına gitmeden önce yani konsey öncesinde Ünlüler takımında Ünlü 7’li kendi aralarında istişare yaptılar. Atakan kendisinin potaya konulmamasını üstüne basa basa söyleyerek Semih’in yazılmasını çünkü Semih’in güçlü olduğunu ve nasıl olsa gitmeyeceğini bildiğini belirtti. Semih ise Atakan’ın bu blöfünü gördü ve “İşte size teklif beni yazın üst üste üç kez yazın ben de içinizden üç kişiyi Kıbrıs’a kadar taşıyayım ama siz de Kıbrıs’ta ‘Tamam kardeş sen bizi şimdiye kadar buraya taşıdın. Biz de çekiliyoruz sen birinci ol”diyecek misiniz? İşte size teklif!” dedi.

Görüşmelerde Atakan özellikle Semih’i Ezgi konusunda ikna etmeye çalışınca Semih tepkisini gösterdi ve başından beri Survivor’da bireysel olduğunu ve istediğini yazacağını belirtti. Facebook Survivor Semih Öztürk sayfasında fanları konsey öncesi görüşmeleri kolaj bir video ile birleştirdiler. O video haberimizde yer almaktadır.

Ünlülerden Semih’in ismini yazan tek isim: Yunus Günçe oldu

Konsey’de Atakan ve Nagihan’ın dışında herkes yazıldı. Semih gitmeyeceğinden emin olduğu için Yattara’yı yazdığını belirtti. Yunus, Semih’i yazdı. Tuğba Özay ise 3 oyla eleme potasında ismi en çok yazılan kişi olarak oylamaya katılan yarışmacı oldu.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]