Survivor konseyde beklenmeyen kararlar

Survivor 2016 tüm heyecanıyla sürüyor. Survivor Konseyi bu akşam toplanıyor. Survivor 2016 adasında son oynanan dokunulmazlık oyununu da ünlüler kaybetti. Ünlüler son yedi oyunda rakipleri olan gönüllülerden tek galibiyet kazanamayarak büyük bir hezimet yaşadılar. Ünlüler takımının ödül oyunlarının kaybetmesinin ardından tek umutları dokunulmazlık oyununu kazanarak takımı ayakta tutabilmekti. 11 günlük açlık Ünlüleri yerle yeksan etmiş durumda.

Ünlüler takımında artık moraller yerlerde desek yeridir. Takım içinde kutuplaşmalar ve bireysel rekabetler de had safhaya ulaşmış durumda. Yılmaz Morgül, Nagihan, Tuğba Özay ekibinde yazılacağı tahmin edilen iki isim tahminlerde dolaşıyor. Birisi Eda, diğeri ise Ezgi. Özellikle Atakan’ın sağ kolu gibi gözüken Gizem kendisinin gönderileceği yönündeki korkularını takım arkadaşlarıyla paylaşmaya başladı bile.

Öte yandan Atakan ve kendi ekibinde yazılacağı tahmin edilen isim ise Nagihan ve Yılmaz Morgül olarak tahmin ediliyor.

Tuğba Özay son haftalarda özellikle Atakan’la yaşadığı huzursuzlukların ardından kendisine ve ekip arkadaşlarına haksızlık yaptığını söylüyor. Survivor Tuğba Özay bilinen aksine çok kabadayı bir kadın olarak göze çarpıyor. Nagihan’ın sert tavırları zaten ortada. Yılmaz Morgül’ün de sinirleninci gözü hiçbirşeyi görmüyor.

Atakan ise Nagihan’ın ismini yazacağının sinyallerini veriyor ancak bir yandan da Eda’yı yazacağını belirtiyor.

Yattara’dan Nagihan ismine isyan!

Nagihan’ı göndermek için özel toplantı yapan Atakan ve ekibinin kararına karşı Yattara, Nagihan’ın güçlü bir takım arkadaşı olduğunu ve nasıl onun ismini yazacağını belirtiyor. Yattara bir yandan ekip ruhuna uygun davranmaya çalışırken diğer yandan gönlü takımdan güçlü halkaları elemeye içi elvermiyor. Konsey toplantısında takım olarak bir kişinin ismini yazacaklar, Tuğba ikinci kişiyi, Atakan ise üçüncü kişiyi söyleyecek. Takımın en çok yazdığı isim de elemeye çıkacak. Sonuçta kimin gideceğine ise seyirci oyları karar verecek.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]