Survivor All Star’dan elenen Serenay Aktaş’tan “çakal” açıklaması

Survivor Allstar’a Bir İsim Daha Hayallerine Veda Etti
KKTC’de yapılacak olan büyük finale sayılı günler kala Survivor All Star’da dün akşam adaya bir isim daha veda etti.

SMS’e kalan ve SMS yarışında en az oyu alan Serenay Aktaş yarışma ve adaya veda eden isim oldu.
Survivor Allstar’ın 15 Haziran akşamı yayınlanan ada konseyinde yarışmaya veda eden isim Ünlüler takımından Serenay Aktaş oldu. Aktaş’ın büyük finale sayılı günler kala yarışmaya veda etmesinin ardından oldukça üzgün olduğu gözlendi.

SMS’E KİMLER ÇIKTI?

İkinci kez yapılan dokunulmazlık oyununu bu kez ünlüler kazandı. durum bir bir oldu. Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler, Ünlüler takımından Merve ve Serenay’ın karşısına SMS’e çıkacak iki ismi Hasan ve Hilmicem olarak belirledi. 4 yarışmacı arasında geçen SMS yarışında en az oyu alan Serenay Aktaş olunca adaya veda eden isim de böylece belirlenmiş oldu.

SERENAY AKTAŞ’TAN İLGİNÇ AÇIKLAMALAR…

Elendikten sonra sıcağı sıcağına açıklama yapan Serenay,”Ben elenme pahasına da olsa sahip olduğum değerlerden caymadım. Çok üzgünüm. Bunun sebebi elenmeme beraber yürüdüğüm sevdiğim bir insanın neden olması. Anne-babamdan başka yakın olduğum kimse yoktu. Survivor’daki en büyük hatam sanırım bana bir adım gelene üç adım gitmem oldu. Biraz daha çakal olsaydım yakın arkadaşlarım hançerlemezdi” diye konuştu.

Serenay’ın bu açıklamasıyla Doğukan Manço’yu hedef almış oldu.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]