ManşetTelevizyon

Survivor All Star’dan elenen Hasan acı konuştu!

Survivor All Star’dan elenen  Hasan, itiraf gibi açıklamalarda bulundu. “Üst üste hatalar yaptım” diye konuşan Hasan  “Buraya birinci olmak için geldim ama bu stresin altından kalkamadım ve hata üstüne hata yapmaya başladım.” diyerek özeleştiri yaptı.

Survivor All Star’ın 28 Haziran’da yayınlanan bölümünde adaya veda eden isim olan Hasan Yalnızoğlu, elendikten sonra ilginç açıklamalara imza attı

İşte Hasan’ın itirafları…

“HATA YAPTIM”

İlk Survivor’da dokunulmazlıkların hepsini hemen hemen kazandım. Oraya sadece Hasan ve Hasan gibi insanların derdini anlatmak için gitmiştim ve bunu başardım. Survivor All Star’a birinci olmak için geldim ama bu stresin altından kalkamadım ve hata üstüne hata yapmaya başladım.

“FAVORİM BEGÜM YA DA MERVE”

Olmadığım gibi davranmadım ben hep ben olmaya çalıştım. Adada bana tavır alan kişilerin sonradan gelip benimle konuşması ve bütün insanların buna şahit olmasına çok sevindim.

Benim için beşinci olmakla ikinci olmak arasında çok fark yok. Eğer 2012’deki gibi finalde yenilseydim buna yüreğim dayanmazdı. Survivor All Star’da birinci olmasını istediğim kişi Begüm’dür. Eğer Begüm olamazsa Merve olsun isterim.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı