Televizyon

Survivor All Star’da ödül oyununda büyük kavga

Survivor All Star’da ödül oyununun oynandığı 24. bölüme, Hakan’ın teklifi ve ödül oyunundaki kavgalar damga vurdu.
Almeda’nın elenmesinin ardından moralsiz ve üzüntülü haliyle yarışa devam eden Merve Aydın’ın iddialı sözleri de dikkat çekti. Önce Ahmet Dursun ardından da Almeda’nın elenmesini kabullenemeyen yarışmacı Survivor’da şampiyonluk için yemin etti.

ÖDÜL OYUNUNDA KAVGA!

Körebe oyununda, yarışmacılar birbirlerinin sırtında bulunan bayrakları almaya çalıştılar. Serenay ve Özlem arasındaki ödül oyunu düellosu Özlem’in sert hareketleri yüzünden kavgaya dönüştü. Serenay’ı yere düşüren Özlem, Seranay’ın tepkisiyle karşılaştı.

TANER VE HAKAN DA TARTIŞTI

Ödül oyunu için yapılan düelloda karşı karşıya gelen Taner ve Hakan da tartıştı. Taner, Hakan’ın sert hareketlerine sinirlenerek “Atmadığın yumruk kalmadı” dedi ve küfür etti. Hakan ise “Bana küfür etme” diyerek karşılık verdi. Birbirleriyle tartışan ikili oyun sonrasında da münakaşaya devam etti.

HAKAN’DAN ANIL İÇİN İNANILMAZ TEKLİF

Hakan, serenay ve Merve Oflaz’la birlikte artık Anıl’ı görmezden gelmeye karar verdiler ve bu kararlarını Doğukan’a sordular.

Doğukan da Anıl’ın ismini yazabileceğini söyledi.

“SERENAY ACİZ BİR KIZ”

Merve Aydın’ın Serenay Aktaş hakkındaki sözleri de son bölüme damga vurdu. Survivor’da önceden yakın dost olan Merve Aydın ve Serenay birbirlerine düşman oldu. Merve Aydın, Serenay için “Başkalarının fikirleriyle yaşayan aciz bir kız” yorumunu yaptı.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir Yorum

  1. Survivar ve Turabi sayesinde nasıl insan birbirine düşürülür ve linci olunur öğrendik ki bunları cocuklarda uygulamaya başlıyor bence bu program gece 02:00 sen sonra yayınlanmalı survavir diliyle sizinle gorusucegiz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu