Televizyon

Survivor All Star’da Merve Oflaz ve Nadya’nın şaşırtan ortak yönleri

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor All-Star’da rekabet artarak devam ediyor. Survivor All Star’da karşı takımlarda yarışan Nadya Zagli ve Merve Oflaz’ın ilginç bir ortak özelliği ortaya çıktı. İkilinin yarışmadaki rekabetleri dışında ilginç bir ortak noktaları daha var.

2006 yılında Show TV’de yayınlanan  ‘Survivor Türkiye-Yunanistan’ yarışnasında Selim Sabah ile Nadya Zagli arasında yakınlaşma olmuş ve ilişki aşka dönüşmüştü. Çok geçmeden Selim Sabah ve Nadya beraberliklerini evlilikle noktalamışlardı . Ancak ikili rasında yaşanan şiddetli geçimsizlik sebebiyle Selim Sabah ve Nadya Zagliğ 2011 yılında boşandılar. Boşanmanın ardından Yunanistan’a geri dönen Nadya, bir dans grubu ile çalışmaya başlamıştı.

Selim Sabah, eşi ile boşanma için mahkemelik olduğu esnada yeni bir aşka yelken açmıştı. O dönem ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisiyle ekranlarda olan Survivor şampiyonu Merve Oflaz, Selim Sabah’ın yeni aşkıydı. Selim Sabah ve Merve Oflaz’ın büyük aşkı şimdilerde devam ediyor. Şimdiye kadar hiçbir polemiğe girmeyen yarışmacıların adaların birleşmesi durumunda birbirlerine nasıl davranacağı merak ediliyor.

MERVE OFLAZ KİMDİR?

Merve Oflaz 23 Mayis 1988 İstanbul’da doğdu…Liseyi bitirdikten sonra özel bir kulüpte yüzme ve tenis antrenörlüğüne basladı.Daha sonra Marmara Üniversitesi Spor Akademisini kazandı. Okuluna devam ederken Survivor yarışmasına katıldı ve 2012 Survivor’da şampiyon oldu.

Survivorla beraber Turkiye capinda taninan Merve , oyunculuk ve diksiyon egitimine başlayarak ilk projesi olan Muhtesem Yuzyil dizisine dahil oldu…Sonraları sırasıyla Kalbim 4 Mevsim , Not Defteri ve Güzel Köylü dizilerinde rol aldı… Molped’in reklam yüzü olarak 2 reklam filminde oynadı. Bir dönem Survivor Minik kahramanlar programının sunuculuğunu da üstlendi. Merve Oflaz aynı zamanda bir pilates eğitmeni.

NADYA ZAGLİ KİMDİR?

1984 yılında Atina’da doğan Nadya Zagli bir dansçı. 2006 yılında gerçekleşen ‘Survovor Türkiye-Yunanistan’ yarışmasıyla tanınan Nadya, yarışmada tanıştığı Selim Sabah’la evlendikten sonra İstanbul’a yerleşti. 2011 yılında boşanan yarışmacı aynı yıl Sare 2 Dance grubu ile çalışmaya başladı. Dans grubu ile ülke ülke dolaşan Nadya, halen Survivor All-Star’da Gönüllüler takımında mücadele ediyor.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı