Survivor All Star’da Hakan kimden intikam alacak?

Serenay Aktaş’ın elenip Survivor All Star’a veda etmesinin adadaki yankıları devam ediyor. Survivor Allstar’ın 16 Haziran Salı akşamı yayınlanan bölümünde Hakan, Serenay’ın gitmesine neden Doğukan’a kızgın olduğunu dile getirdi ve Doğukan’la aralarındaki hesabı kapatmak için intikam alacağını söyledi.

Hakan, Doğukan’ı hedef alan açıklamalarına devam ederek şöyle dedi: ‘Kıbrıs benim cennetim. Ben cennete gitmek için ölmeye hazırım. Ben Doğukan’a ölmeye gidiyoruz dediğimde neden dedi. Ama Serenay’a ölmeye gidiyoruz dediğimde ne zaman dedi. İşte ikisinin arasındaki fark budur.’

Hızını alamayan ve Doğukan’a yüklenmeye devam eden Hakan:’Doğukan bana burada satışı öğretti bende ona alışı öğreteceğim. Eğer ben burda Doğukan’a karşı gülüyosam o zaman ondan alacağım intikamın sahte bir maskesidir bu yüz bunu herkes bilsin. Hasan abiden alıcam bi yüz takıcam Doğukan’a karşı. Gerektiği yerde ona dersini de vereceğim.’ diye konuştu.

Doğukan, SMS oylamasında elenen Serenay Aktaş’ın adını vermiş ve Serenay’ın SMS oylamasında en az oyu alarak elenmesine neden olmuştu.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]