Survivor All Star’da en son elenen isim Almeda Abazi oldu

Survivor All Star’da elenen isim belli oldu. Survivor All Star’da hafta birincisi Anıl Tetik oldu. Anıl kimin adını söyledi? İşte dün yayınlanan Survivor’dan detaylar…

Dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler’de Survivor’a veda eden isim Almeda Abazi oldu. Almeda, Survivor’a veda eden 5. isimdi.

Adadan daha önce de Duygu Çetinkaya, Ahmet Dursun, Fulya ve Seda elenmişti.

Survivor All Star’da hafta birincisi ise Anıl oldu. Geçen haftanın biricisi Serenay Aktaş ile Anıl birer isim söyledi. Serenay, Berna’nın ismini söyledi. Ondan sonra Anıl da Berna’nın ismini söyledi. SMS sonuçlarına göre adaya veda eden isim Almeda oldu.

SURVİVOR’DA NELER YAŞANDI?

Hakan ve Bozok’un söz düellosuna girince Acun Ilıcalı olaya müdahale etti.

Ödül oyunu sırasında rakibi yenen Hakan, Bozok kendisine laf atınca sinirli anlar yaşadı. Çıkan büyük tartışmanın ardından araya Acun Ilıcalı girdi.

Survivor All Star dün akşam kızların kıran kırana mücadelesi vardı. Kızlardan en iyi ismin belirlenebilmesi için adaylar yarıştı.

Labirent oyununda, ilk iki oyunda başarılı olan Serenay, Nadya ve Merve Aydın yarıştı. Serenay ve Nadya final oynamaya hak kazandı.

Sembol oyununda karşı karşıya gelen Serenay ve Nadya, hedef oyununda cam levhaları kırmak için yarıştı. Mücadeleyi Seranay, 10-2’lik bir skorla sembolün sahibi olurken Serenay, Nadya karşısında zorlanmadı.

SEMBOL OYUNU NASIL SONUÇLANDI?

Sembol oyunun ilk bölümünde Pascal elendi. İkinci yarışta ise Taner, Turabi ve Hilmicem elenDİ. 3. etaba Bozok, Hakan, Hasan ve Doğukan kaldı. Finaşlden önce  elenen yarışmacı ise Hakan oldu.

Sembol oyununda finale kalan iki isim Bozok ve Hasan’dı. Seramik oyununun her iki yarışmacı çok yakın skor elde etti. Bozok yarışmada 10 seramiği de kırarak, kendisini Kıbrıs’taki finallere bir adım daha yaklaştıran sembolün sahibi oldu.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]