Survivor All Star’da Bozok’un Hakan’a attığı kafa ortalığı karıştırdı

Survivor All Star’da yarışmacıların sinirli halleri dikkatlerden kaçmıyor. Dün akşamki kritik dokunulmazlık oyununda Bozok, Doğukan’a karşı kaybedince adeta çıldırdı. Hızını alamayan Bozok, Hakan’ın üzerine yürüyerek, ona kafa attı.

Kafa atma hareketinden sonra dokunulmazlık oyunlarından diskalifiye edilen Bozok’un kararı konseyde açıklandı. Çıkan karara göre Bozok bir hafta süreyle bütün oyunlardan men cezası aldı. Bozok, kafa atma girişimi için kendisini “Çarptım, önümden çekilecek sandım, beni taklit ediyor” sözleriyle savundu. Bozok’tan özür beklediğini söyleyen Hakan’a Bozok’tan özür gelmedi.

Survivor All Star’ın 24 Mayıs’ta yayınlanan ada konseyinde Acun Ilıcalı, Hakan’la dokunulmazlık oyununda büyük gerginlik yaşayan Bozok hakkında açıklama yaptı. Acun Ilıcalı, ‘Kendi aramızda yaptığımız toplantı sonucunda ve temasla ilgili son uyarımızı da dile getirerek “Bu hafta hiç bir oyunda oynamama cezası veriyoruz, hiç bir oyunda oynamayacaksın ve kenarda duracaksın’ dedi.

KONSEYDE ADI YAZILANLAR

Uzun bir süre ödül oyunlarını kazanarak Ünlüler takımını adeta açlığa mahkum eden Gönüllüler, bu kez de üst üste 2 dokunulmazlık oyununu kaybetti. Gönüllüler, dokunulmazlık yarışını da kazanarak rekabete denge getirmiş oldular. Ada konseyinde iki yarışmacı eşit oy aldı. Ünlüler takımındaki iki grup da karşı gruptan isim yazınca eleme adayları Berna ve Hakan oldu. Çarşamba günü yapılacak konseyde birinci gelen isim ve bireysel dokunulmazlığı kazanan Doğukan da birer aday çıkaracak ve adaya kimin veda edeceği SMS oyları sonunda belli olacak.

Survivor All-Star’da finale yaklaşıldıkça sinirler de gerilmeye devam ediyor. Yarışmacıların yaşadıkları adalardan eksik olmayan kavga ve tartışmaların şiddeti, konu ödül ya da dokunulmazlık oyunları olduğunda daha da yüksek olması dikkat çekiyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]