Survivor All Star’da Bozok ve Hasan birbirlerine girdi(video)

Survivor’da olay kavga! Bozıok’tan Hasan kavgasında ağır sözler havada uçuştu:  “B.k herif başlarım senin…”

Bozok ve Hasan elemede adları yazılan isimlerdi son bölümde ise birbirlerine girdiler. Bozok küfürlerle Hasan’ın üstüne yürüdü.
Survivor 2015 All Star ada konseyi bu akşam saat 20.00’da toplanacak ve kim elendi sorusu ile birinci olan isim açıklanacak.

ADA KONSEYİNDE KİM ELENECEK?

Survivor All Star adasında bugün eleme heyecanı yaşanacak. Saat 20.00’da ekrana gelecek olan Survivor 2015 ada konseyinde SMS sonuçlarına göre birinci olan isim elenmesini istediği ismi açıklayacak. Bozok ‘un yaptığı kulisler sonucunda Hilmicem ya da Turabi birinci olursa elemeye çıkaracakları isim Özlem olacak. Bu durumda eleme Bozok , Hasan ve Özlem arasında olacak ve en düşük SMS oyunu alan kişi Survivor’dan elenecek.

BOZOK HASAN KAVGASI

Dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler arka arkaya ödül oyunlarını da verince birbirlerine girdiler. Survivor’un 36. bölümünde ödül oyunu sonrasında Bozok büyük bir kavga çıkardı. Hasan ‘ın üstüne saldıran Bozok ‘B.k herif’ diyerek arka arkaya küfürler savurdu. Hasan kavgaya prim vermeyip ‘üslubuna dikkat et” deyince Bozok daha da çıldırdı ve ‘Üslupmuş bildiğin tek b.k üslup. Başlarım senin üslubuna’ diyerek daha da çirkinleşti. Turabi Hasan’ın üstüne giden Bozok ‘u boğazından yakalayarak engelledi. Turabi’nin o anlarda kavgayı teşvik edercesine ‘Bağır ama vurma sakın’ sözleri kameralara yansıdı.

İşte o kavga anları:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]