Survivor All Star’a veda eden ilk yarışmacı kim oldu?

Survivor All Star’da bu gece eleme heyecanı vardı. Elenecek yarışmacı Survivor All Star’da elenen ilk yarışmacı olma özeloliği kazanacaktı.

Ödül oyununu Gönüllüler Takımı kazandı. Kazanan takımın ödül yemeği mercimek oldu.

Survivor All Star’a Gönüllüler takımında Duygu ve Seda’nın adeta burun buruna yaptığı tartışmalar damgasını vurdu. Bir ara Acun Ilıcalı iki yarışmacıyı da uyardı. Kavga durumunda ikisinin de elenebileceğine diikat çekti. İlki ismi de susmaya davet etti. Bu uyarının ardından iki yarışmacı kendilerine çekji düzen vermek zorunda kaldılar. Ardından yapılan röportajlarda Duygu ve Seda birbirlerinden hiç hoşlanmadıklarını açıkça ortaya koydular.

Eleme gecesinde dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllülerden bir isim adaya ve Survivor All Sta’a veda edecekti.

Gönüllüler takımında arkadaşları Duygu’nun adını verdikleri için elenecek iki isimden bir Duygu olarak belirlenmişti. Duygu’nun yanına elenmek üzere gönderilecek ismin kim olduğunu belirlemeye sıra gelmişti.

Gönüllüler takımında en çok SMS oyu alan isim Turabi Çamkıran oldu.  Turabi, Duygu’nun yanına Begüm’ü göndermeyi düşündüğünü ama daha sonra bundan vazgeçtiğini söyleyince ikinci ismin kim olacağı merak konusu oldu.

Turabi elenmek üzere Duygu’nun yanına gidecek isim olarak Hilmi Cem’i söyledi.

Sonrasında Duygu ve Hilmi Cem kısa süreli tartışma yaşadılar. Duygu, Turabi’nin Hilmi Cem tercihinden dolayı şaşkın olduğunu söyledi.

En az SMS oyu alan Duygu oldu. Böylece Duygu Survivor All Star’a veda eden ilk yarışmacı oldu.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]