Survivor All Star cadı kazanına döndü!/SURVIVOR YORUMCUSU yazdı

Öncelikle birleşme haftasını yorumlayacağım;

Birleşmeye rahat giden takım dokunulmazlığın ilk bölümünü alan gönüllüler oldu. Ünlüler de parti heyecanıyla üzgünlüklerini unuttular. Parti onlar için adeta peri masalı gibiydi. Hatta Hilmicem’in de dediği gibi külkedisi misali idi. O gün yediler, içtiler, eğlendiler, dans ettiler; ertesi gün ise herkes eski haline döndü.

Gelelim birleşme partisinde olanlara;

Daha bismillah demeden Turabi ile Anıl’ın dedikodusuna şahit olduk. Durumu gülerek izledim aslında… Bu hallere mi düştünüz dedim içimden. Turabi verdi gazı, Anıl coştu. Hakan, dillerinden düşmedi yanlarında bir de Hilmicem vardı. Arada onaylayıcı tavırlarda bulundu bu da hiç hoşuma gitmedi açıkçası. Diğer tarafta ise Hasan, Merve Aydın ve Sahra üçlüsü vardı. Bu üçlünün durmadan dillerinden düşüremedikleri, sabah akşam hakkında konuştukları artık alıştığımız Hilmicem ve Turabi vardı. Herkes birbiri arkasından konuşuyordu anlayacağınız.

Hilmicem de Anıl da ayrı ayrı sevdiğim isimler fakat biri Turabi ile biri de Merve Aydın ile hiç hoş görüntü sergilemiyorlar. Ama bu durum Hilmicem’e gölge düşüremedi, sempatikliği sevecenliği ekrana her halukarda yansıdı adeta birleşme partisinin yıldızı oldu malum. Hilmicem,  Yok Böyle Dans’ın da şampiyonu oldu. Hilmicem, performansı ile göz dolduruyor; haftalardır, aylardır istatistiklerde 1. ve zirveden düşmüyor. Bana göre tam bir All Star.

Asıl mevzu ise birleşmeden sonrasıydı. Dikkatleri ilk Hilmicem-Anıl diyaloğu çekti. Turabi’nin yanında görmekten sıkıldığımız Hilmicem’i sonunda başkasının yanında görebildik. Anıl’ın yanında gördüğüm Hilmicem açıkçası daha masum, sempatik ve içtendi yani gerçek Hilmicem idi.

Merve Aydın’a ise ayrı parantez açmak istiyorum;

Bu yıl izlerken “tamam anladık be yeter” dediğim isimlerden oldu. Ne zaman görsem ya Hakan’ı ya Serenay’ı çekiştiriyor. Her fırsatta “Serenay kim ki ben onu kaale almam” diyor ama dilinden de Serenay’ı düşüremiyor; Serenay da Serenay gına geldi artık! Röportajlarda Serenay’a demediğini bırakmıyor ama gerçek hayatta tık yok. Kendisi bu yıl “her şeyi ben bilirim, en iyi benim” havalarında. Egosu fazla gelmiş bir arkadaş; gözümde gram samimiyeti kalmamış bir isim. Yarışlardaki iyi performansı da artık onu kurtaramayacak. Biraz kendine gelmeli.

Serenay-Pascal tartışmasında ise Serenay’ı haklı buluyorum. Kim, kimi ne kadar seviyor, ailesine ne kadar bağlı, içinde ne fırtınalar kopuyor hiçbirimiz bunu tam olarak bilemeyiz; Pascal da dahil olmak üzere. Kız orada sinir krizi geçiriyor, doktor başına gelmiş, durum o kadar ciddi sen böyle bir konuda şov yapıyor dersen işte o zaman film kopar. Üstüne adada yapılan hal ve hareketler… Berna’nın “abartıyorsun”u falan… Aslında bu yapılanlara en iyi cevabı Serenay orada verdi zaten. Daha başka şeyler söylemeye gerek yok. Serenay, Survivor’da samimiyetine inandığım ender isimlerden; kendisinin iyi bir yere gelmesini isterim.

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2015-04-07 13:37:31Z | http://piczard.com | http://codecarvings.comÊDg+-q

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2015-04-07 13:37:31Z | http://piczard.com | http://codecarvings.comÊDg+-q

 

Bu haftaya bakarsak ise;

Gündeme en başta Hakan-Turabi oturdu. Aralarındaki buzlar eriyor mu? Bunun cevabını ilerleyen zamanlarda alacağız.

Turabi ile Serenay’ın muhabbeti bilin bakalım en çok kimin dikkatini çekti? Tabi ki Merve Aydın’ın…Şaşırdık mı peki? Tabii ki hayır:) … Malum, kendisinin bütün derdi Serenay olduğundan, iki lafında üçü Serenay olduğundan artık şaşırmıyoruz:) Yine “röportaj” da başladı konuşmaya Turabi ile muhabbet ediyor diye demediğini bırakmadı Serenay’a… Oysa kendi yakın arkadaşı Anıl da Turabi ile konuşuyor, muhabbet ediyor, her şeyi anlatıyor ona niye laf edemiyor? Ah Merve Aydın ah! Çok ironiksin çok tutarsızsın! sen bu yıl olmamışsın…

Dokunulmazlığın 2. bölümünü de yine Gönüllüler aldı ve dokunulmaz oldular. Bu durum araları limoni olan ünlülerin daha da karışmasına sebep oldu. Konseyde adeta kıyamet koptu birbirine laf eden edene… Merve Aydın, ilk kez Serenay hakkında bir şeyi röportajlar dışında Serenay’ın duyacağı bir platformda söyledi; siz düşünün… Ama asıl mevzu Serenay-Pascal tartışması ve tartışmaya dahil olan Hakan arasında geçti. Konu ırkçılığa kadar geldi kim doğru söylüyor kim yalan söylüyor bilinmez ama Pascal’ın “Hakan bana zenci dedi herkes duydu” demesinin üstüne Hakan’ın “kim duymuş söyle” sorusuna “bilmiyorum” cevabı insanların akıllarında ayrı bir yer etmedi değil.

Sonuç olarak ilk elenme adayı Hakan oldu. Bakalım haftanın 1.si kim olacak, kimi Hakan’ın karşısına çıkaracak, Merve Aydın kimin ismini söyleyecek bunlar hep beraber izleyip göreceğiz.

SURVIVOR YORUMCUSU/MEDYABEY

twitter.com/survivoryorum14

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]