Survivor 2017’nin şampiyonu belli oldu

Survivor’da aylarca süren kıran kırana mücadelenin ardından final heyecanı vardı. KKTC’de yapılan finalde Adem ve Ogeday finalde 2017 Survivor şampiyonu olmak için mücadele etti. 2017 Survivor şampiyonu belli oldu.

SURVIVOR 2017’NİN ŞAMPİYONU OGEDAY OLDU

Acun Ilıcalı, SMS oylamasından bir gelir elde etmelerinin söz konusu olmadığını söyleyerek en güvenli sistemin SMS oylaması olduğunun altını çizdi. Ilıcalı, final sonucunu hiçbir şeyin gölgelememesi için büyük özen gösterdiklerini kaydetti.

Ilıcalı, Acun Medya’nın ya da TV8’in SMS’lerden bir gelir kalemi olmadığını anons etmesinin ardından SMS sonuçlarını açıkladı. SMS oylamasında kazanan isim Ogeday oldu.

SERHAT FİNALE KALAMADI

Kıbrıs öncesi gerçekleştirilen Dominik’teki son oyunda başarılı olan Ogeday ve Serhat çeyrek finali garantileyen ilk isimler olmuştu. Adem ile Sema Apak arasında yapılan oylamada Sema’dan daha fazla oy alan Adem, rakibini elemeyi başardı. Adem, yarı finale yükselmeyi garantileyen kişi oldu. Yarı finalde ise Adem, Ogeday ve Serhat bu kez üçlü konseye çıktı.

En az oy alan kişinin final şansını yitireceği bölümde kazananlar sırasız olarak Adem ve Ogeday oldu. Serhat liderliğe bir adım kala programa veda eden isim oldu.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]