Sunucu Tuğba Ünal tesettüre girdi

Meslek hayatını sunucu olarak devam eden şiirle uğraşan  Tuğba Ünal, sürpriz bir karara imza atarak tesettüre girdi. Tuğba Ünal, bu kararını “Işıltılı dünyadan vazgeçtim” şeklinde yorumladı. Tuğba Ünal’ı bu kararından dolayı tebrik edenler kadar eleştirenler de vardı. Medya da Ünal’ın kapanma haberi geniş yer tutması dikkatlerden kaçmadı.

Meslek hayatına ilk olarak profesyonel turist rehberi olarak atılan Tuğba Ünal, şiire ve sunuculuğa olan ilgisi nedeniyle turist rehberliği mesleğini bırakma kararı almıştı.

Başkent TV’deki ‘Turizm Güncesi’ programı ile televizyon dünyasına adım atan Ünal, ‘Güzellik Zor Hikaye’ adını taşıyan bir şiir kitabı çıkarmış, daha sonra kitabı aynı adla albüme de taşımıştı.

sunucu-tugba-onal-tesetture-girdi

Modellik ve sunuculuğa geçtikten sonra Ankara’dan İstanbul Cihangir’e taşınan Ünal, bir süre önce tesettüre girdiği öğrenildi.

Tuğba Ünal, değişimiyle ilgili şu mesajı paylaştı: “Renkli dünya o kadar hayal kırıklıklarıyla dolu ki; umut tüccarları, sahte yapımcı, sahte oyuncu… Bu dünyada çok şey sahte. İnsanı bir umudun içine hapsedip öyle bekletiyorlar. Neyse ki ben bu acıları yaşamadan kendi isteğimle ışıltılı dünyadan vazgeçtim. Örtündüğümü ilk önce sosyal medya hesaplarımdan paylaştım. Sevenlerimden ilginç tepkiler aldım. Çok kişi kararıma saygı duyduğunu belirtti. Bundan sonra tasavvuf ağırlıklı şiir ve söyleşilere yer vereceğim. Yeni bir kitabın da hazırlığı içindeyim”

 

“IŞILTILI DÜNYADAN VAZGEÇTİM”

Tuğba Ünal, değişimiyle ilgili olarak, “Renkli dünya o kadar hayal kırıklıklarıyla dolu ki; umut tüccarları, sahte yapımcı, sahte oyuncu… Bu dünyada çok şey sahte. İnsanı bir umudun içine hapsedip öyle bekletiyorlar. Neyse ki ben bu acıları yaşamadan kendi isteğimle ışıltılı dünyadan vazgeçtim. Örtündüğümü ilk önce sosyal medya hesaplarımdan paylaştım. Sevenlerimden ilginç tepkiler aldım. Çok kişi kararıma saygı duyduğunu belirtti. Bundan sonra tasavvuf ağırlıklı şiir ve söyleşilere yer vereceğim. Yeni bir kitabın da hazırlığı içindeyim” şeklinde konuştu.

İşte Tuğba Ünal’ın yeni hali;

Tuğba Ünal’a destek verenlerden birisi de tanınmış magazin gazetecisi Burhan Akdağ oldu. Akdağ, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları yazdı:

“Arkadaşım Tuğba Ünal kapanmaya karar vermiş. Kendisinin kararı kimseyi enterese etmez. O zaman da arkadaşımdı şimdi de arkadaşım. Şimdi birçok kişi yazıp duracak vay neden kapandın para mı aldın, yalakalık mı yapıyorsun diye… Ben bunların hiçbirine inanmıyorum. Neden mi; Tuğba’yı tanıdığım için…Dilerim mutlu olur.”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]